D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Nog 5 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (3)
D'Addario 3DBK7-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Extra-Heavy (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 16,50
€ 13,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
D'Addario 3DBK6-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 16,50
€ 16,50
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.10 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
D'Addario 3DBK4-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Medium (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 16,50
€ 14,65
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.80 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks + D'Addario XLR8
- Adviesprijs € 25,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 25,-
D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks + Fazley T-40
- Adviesprijs € 24,-
- Jouw voordeel € 1,40
- Nu als combinatie voor € 22,60
Twijfel je of de D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks + D'Addario XLR8
Artikelnr: 9000-0145-2075
-
+
-
- 1 x D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks) € 16,50
- 1 x D'Addario XLR8 String Lubricant & Cleaner € 9,40
- Adviesprijs € 25,90
- Nu als combinatie voor € 25,-
- Jouw voordeel € 0,90
D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0145-2076
-
+
-
- 1 x D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks) € 16,50
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 24,-
- Nu als combinatie voor € 22,60
- Jouw voordeel € 1,40
D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0145-2074
-
+
-
- 1 x D'Addario 3DBK2-25 Black Ice Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks) € 16,50
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 19,45
- Nu als combinatie voor € 18,80
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'AddarioD'Addario EJ41 snarenset voor 12-snarige akoestische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,30
€ 17,90
D'Addario CP04 capodaster voor klassieke gitaar
4.8
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 36,-
€ 24,15
D'Addario EXL110BT Balanced Tension Regular Light 10-46
4.8
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,80
€ 7,80
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsDunlop PH112P114 Hetfield Black Fang plectrums 1.14mm (6 stuks)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 8,55
Gerelateerde producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'Addario in de categorie PlectrumsD'Addario 1CAB4-15BT3 The Beatles Sgt. Pepper plectrumdoosje
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,20
€ 16,90
D'Addario Acrylux Nitra plectrumset voor mandoline 1.5mm 3-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,10
€ 21,10
D'Addario 6DRD1-10 Duralin Precision gitaar plectrums super light 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,60