D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 15,95
€ 12,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 19 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 19 stuks op voorraad bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (3)
D'Addario 1CBKP7-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Extra Heavy (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 15,95
€ 15,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.25 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | celluloid |
| Kleur plectrum | pearloid |
D'Addario 1CBKP2-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Light (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 15,95
€ 15,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | celluloid |
| Kleur plectrum | zwart |
D'Addario 1CBKP4-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Medium (25 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 15,95
€ 13,45
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 25 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.70 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | celluloid |
| Kleur plectrum | zwart |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks + D'Addario XLR8
- Adviesprijs € 21,85
- Jouw voordeel € 0,60
- Nu als combinatie voor € 21,25
D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks + Fazley T-40
- Adviesprijs € 20,40
- Jouw voordeel € 1,40
- Nu als combinatie voor € 19,-
Twijfel je of de D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks + D'Addario XLR8
Artikelnr: 9000-0145-2326
-
+
-
- 1 x D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks) € 12,90
- 1 x D'Addario XLR8 String Lubricant & Cleaner € 8,95
- Adviesprijs € 21,85
- Nu als combinatie voor € 21,25
- Jouw voordeel € 0,60
D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0145-2327
-
+
-
- 1 x D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks) € 12,90
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 20,40
- Nu als combinatie voor € 19,-
- Jouw voordeel € 1,40
D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0145-2325
-
+
-
- 1 x D'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks) € 12,90
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 15,85
- Nu als combinatie voor € 15,20
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'AddarioD'Addario EJ11 snarenset voor akoestische western gitaar
4.6
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,80
€ 9,15
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsDunlop JH-PT06M Jimi Hendrix Silver doosje plectrums medium
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50