Dunlop Tri Stubby 2.0mm 6-pack plectrumset
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 5,30
€ 4,09
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (3)
Dunlop Tri Stubby 3.0mm 6-pack plectrumset
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 5,30
€ 4,09
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 3.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | paars |
|---|---|
| Materiaal plectrum | lexan |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop 473P150 Tri Stubby Pick 1.5 mm plectrum set 6 stuks
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 5,30
€ 4,09
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | rood |
|---|---|
| Materiaal plectrum | lexan |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop 473R150 Tri Stubby Pick 1.5 mm plectrum set 24 stuks
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 27,-
€ 27,-
| Aantal plectrums | 24 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | rood |
|---|---|
| Materiaal plectrum | lexan |
| Vorm plectrum | triangle |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Tri Stubby Player's Pack 2.0 mm + Dunlop plectrumhouder
- Adviesprijs € 9,49
- Jouw voordeel € 0,14
- Nu als combinatie voor € 9,35
Tri Stubby Player's Pack 2.0 mm + Dimavery plectrumhouder
- Adviesprijs € 7,09
- Jouw voordeel € 0,59
- Nu als combinatie voor € 6,50
Twijfel je of de Dunlop Tri Stubby 2.0mm 6-pack plectrumset bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Tri Stubby Player's Pack 2.0 mm + Dunlop plectrumhouder
Artikelnr: 9000-0020-6429
-
+
-
- Adviesprijs € 9,49
- Nu als combinatie voor € 9,35
- Jouw voordeel € 0,14
Tri Stubby Player's Pack 2.0 mm + Dimavery plectrumhouder
Artikelnr: 9000-0020-6430
-
+
-
- Adviesprijs € 7,09
- Nu als combinatie voor € 6,50
- Jouw voordeel € 0,59
Tri Stubby Player's Pack 2.0 mm + sleutelhanger
Artikelnr: 9000-0020-6428
-
+
-
- Adviesprijs € 7,04
- Nu als combinatie voor € 6,40
- Jouw voordeel € 0,64
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsD'Addario XDOR2-10 Duralin Assorted Shapes Pack Voor elektrische en akoestische gitaar, Light (10 x)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,90
€ 5,90