Dunlop 450P046 Prime Grip Delrin 0.46mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (5)
Dunlop 450P071 Prime Grip Delrin 0.71mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.71 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | grijs |
Dunlop 450P096 Prime Grip Delrin 0.96mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.96 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
Dunlop 450P114 Prime Grip Delrin 1.14mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | rood |
Dunlop 450P150 Prime Grip Delrin 1.50mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | grijs |
Dunlop 450P200 Prime Grip Delrin 2.00 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 7,10
€ 6,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | zwart |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dunlop 450P046 + houder
- Adviesprijs € 10,05
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 9,40
Twijfel je of de Dunlop 450P046 Prime Grip Delrin 0.46mm plectrumset (12 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop 450P046 + houder
Artikelnr: 9000-0047-0220
-
+
-
- 1 x Dunlop 450P046 Prime Grip Delrin 0.46mm plectrumset (12 stuks) € 7,10
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 10,05
- Nu als combinatie voor € 9,40
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop BL111T73 Dirty Donny (Series 1) doosje plectrums 0.73mm
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,80
€ 10,80
Dunlop 450P200 Prime Grip Delrin 2.00 mm plectrumset (12 stuks)
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,10
€ 6,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsErnie Ball 9191 Green Everlast 0.88 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,20
€ 7,65
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop BL111T73 Dirty Donny (Series 1) doosje plectrums 0.73mm
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,80
€ 10,80
Dunlop 450P200 Prime Grip Delrin 2.00 mm plectrumset (12 stuks)
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,10
€ 6,90