Electro Harmonix BASS9 Bass Machine
Adviesprijs
€ 271,-
-27%
€ 198,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (7)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
Electro Harmonix B9 Organ Machine
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 271,-
€ 198,-
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | rotary, simulator |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Type effect | ~ |
Electro Harmonix C9 Organ Machine
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 312,-
€ 210,-
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | rotary, simulator |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Type effect | ~ |
Electro Harmonix KEY9 Electric Piano Machine
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 272,-
€ 217,-
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | chorus, simulator, vibrato |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Type effect | ~ |
Electro Harmonix MEL9 Tape Replay Machine
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 344,-
€ 222,-
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | simulator |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Type effect | ~ |
Electro Harmonix SYNTH9 Synthesizer Machine effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 214,-
€ 214,-
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | nee |
| Type effect | ~ |
| Adapter meegeleverd | ja |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Extra gitaar element nodig | nee |
| Type effect | instrument-simulatie / synth |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Electro Harmonix BASS9 + pedalboard + tas
- Adviesprijs € 253,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
Electro Harmonix BASS9 + instrumentkabel
- Adviesprijs € 209,25
- Jouw voordeel € 2,25
- Nu als combinatie voor € 207,-
Combinatievoordeel
Electro Harmonix BASS9 + pedalboard + tas
Artikelnr: 9000-0056-0174
-
+
-
- Adviesprijs € 253,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
- Jouw voordeel € 6,-
Electro Harmonix BASS9 + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0056-0175
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix BASS9 Bass Machine € 198,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 209,25
- Nu als combinatie voor € 207,-
- Jouw voordeel € 2,25
Electro Harmonix BASS9 + patchkabels
Artikelnr: 9000-0056-0176
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix BASS9 Bass Machine € 198,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 206,10
- Nu als combinatie voor € 205,-
- Jouw voordeel € 1,10
Andere producten van Electro Harmonix
Zoek alle producten van het merk Electro HarmonixElectro Harmonix Pog 2 Octave gitaar effectpedaal
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 455,-
€ 319,-
Electro Harmonix Nano Holy Grail Reverb effectpedaal
4.8
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 163,-
€ 118,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Overige stompboxenDigitech TRIO+ Band Creator / Looper effectpedaal
4.7
31 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 323,-
€ 259,-
Ortega QUANTUMloop Multi Digital Expression Stomp Box + looper
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 350,-
€ 289,-