Yamaha SS-3CM mondstuk voor Bb sopraansaxofoon (lengte 19 mm, tip 1.2 mm)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (4)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type saxofoon | sopraansaxofoon |
| Materiaal mondstuk | eboniet |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.25 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type saxofoon | sopraansaxofoon |
| Materiaal mondstuk | eboniet |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.30 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type saxofoon | sopraansaxofoon |
| Materiaal mondstuk | eboniet |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.35 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type saxofoon | sopraansaxofoon |
| Materiaal mondstuk | eboniet |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.40 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha MP SS 3 CM + bladmuziekstatief 1
- Adviesprijs € 142,50
- Jouw voordeel € 3,50
- Nu als combinatie voor € 139,-
Combinatievoordeel
Yamaha MP SS 3 CM + bladmuziekstatief 1
Artikelnr: 9000-0017-1993
-
+
-
- 1 x Yamaha SS-3CM mondstuk voor Bb sopraansaxofoon (lengte 19 mm, tip 1.2 mm) € 125,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 142,50
- Nu als combinatie voor € 139,-
- Jouw voordeel € 3,50
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha CGS103A klassieke gitaar naturel 3/4 model
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 181,-
€ 140,-
Yamaha TS-5CM mondstuk voor Bb tenorsaxofoon (lengte 24 mm, tip 1.8 mm)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 140,-
€ 88,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Saxofoon-mondstukkenD'Addario Woodwinds Rico Graftonite A5 Alto Saxophone mondstuk
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 41,-
€ 32,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Saxofoon-mondstukkenYamaha TS-5CM mondstuk voor Bb tenorsaxofoon (lengte 24 mm, tip 1.8 mm)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 140,-
€ 88,-