CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm
0
nog geen reviews
schrijf een review
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
CME A35DIN5-1FT-30CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 30 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 20,95
€ 19,95
| Draadloos | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Lengte | 0.30 m |
| Type audio connector | DIN-5, jack 3.5 mm TRS |
|---|---|
| Type data connector | din 5p, jack 3.5 mm TRS |
| Vorm midi connectoren | ondiep - ondiep |
| Draadloos | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Lengte | 0.60 m |
| Type audio connector | DIN-5, jack 3.5 mm TRS |
|---|---|
| Type data connector | din 5p, jack 3.5 mm TRS |
| Vorm midi connectoren | ondiep - ondiep |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
4x CME A35DIN5-3FT-90CM
- Adviesprijs € 128,-
- Jouw voordeel € 10,-
- Nu als combinatie voor € 118,-
3x CME A35DIN5-3FT-90CM + Konig & Meyer 49020
- Adviesprijs € 125,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 116,-
Combinatievoordeel
4x CME A35DIN5-3FT-90CM
Artikelnr: 9000-0150-6871
-
4x
- Adviesprijs € 128,-
- Nu als combinatie voor € 118,-
- Jouw voordeel € 10,-
3x CME A35DIN5-3FT-90CM + Konig & Meyer 49020
Artikelnr: 9000-0150-6872
-
+
3x
-
- 3 x CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm € 32,-
- 1 x Konig & Meyer 49020 kabelhanger € 29,-
- Adviesprijs € 125,-
- Nu als combinatie voor € 116,-
- Jouw voordeel € 9,-
CME A35DIN5-3FT-90CM + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-6873
-
+
-
- 1 x CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm € 32,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 37,50
- Nu als combinatie voor € 36,-
- Jouw voordeel € 1,50
CME A35DIN5-3FT-90CM + Innox T-tie
Artikelnr: 9000-0150-6874
-
+
-
- 1 x CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm € 32,-
- 1 x Innox T-tie kabelbinder 8 cm Jan Willempjes (50 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 39,50
- Nu als combinatie voor € 38,-
- Jouw voordeel € 1,50
CME A35DIN5-3FT-90CM + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0150-6875
-
+
-
- 1 x CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm € 32,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 39,50
- Nu als combinatie voor € 39,-
- Jouw voordeel € 0,50
CME A35DIN5-3FT-90CM + CME H4MIDI WC
Artikelnr: 9000-0150-6876
-
+
-
- 1 x CME A35DIN5-3FT-90CM 4-pack 5-pin DIN naar haakse 3.5mm TRS Type-A kabels 90 cm € 32,-
- 1 x CME H4MIDI WC MIDI interface € 55,-
- Adviesprijs € 87,-
- Nu als combinatie voor € 84,-
- Jouw voordeel € 3,-