Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper
Adviesprijs
€ 382,-
-34%
€ 253,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
Electro Harmonix Nano Looper 360
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 99,-
€ 99,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale opnametijd | 5 - 9 minuten |
| Aantal simultane loops | 1 |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Begeleidingstracks | nee |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas) |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
|---|---|
| Mini pedaal | ja |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument |
Electro Harmonix 720 stereo looper effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 201,-
€ 138,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale opnametijd | 10 - 19 minuten |
| Aantal simultane loops | 1 |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Begeleidingstracks | nee |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas) |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | ja |
|---|---|
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument |
Electro Harmonix 1440 Stereo Looper effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 293,-
€ 232,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale opnametijd | 20 - 29 minuten |
| Aantal simultane loops | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Begeleidingstracks | nee |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas) |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | ja |
|---|---|
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale opnametijd | 5 - 9 minuten |
| Aantal simultane loops | 1 |
| Ingebouwde effecten | nee |
| Begeleidingstracks | nee |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas) |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
|---|---|
| Mini pedaal | ja |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 260,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 260,-
Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 260,80
- Jouw voordeel € 0,80
- Nu als combinatie voor € 260,-
Twijfel je of de Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-7991
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 260,40
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 0,40
Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-7992
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 260,80
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 0,80
EHX 22500 Looper + 2x Kabel
Artikelnr: 9000-0016-2654
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 259,95
- Nu als combinatie voor € 259,-
- Jouw voordeel € 0,95
EHX 22500 Looper + Big Muff
Artikelnr: 9000-0016-2655
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Electro Harmonix Big Muff Pi distortion € 88,-
- Adviesprijs € 341,-
- Nu als combinatie voor € 335,-
- Jouw voordeel € 6,-
Electro Harmonix 22500 Looper + Foot Controller + Kabel 1.5m
Artikelnr: 9000-0018-8083
-
+
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix FC 22500 Foot Controller voor 22500 Looper € 55,-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Devine JACS/1.5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 1.5 meter € 2,95
- Adviesprijs € 310,95
- Nu als combinatie voor € 307,-
- Jouw voordeel € 3,95
Electro Harmonix 22500 Looper + Foot Controller + Kabel 3m
Artikelnr: 9000-0018-8084
-
+
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix FC 22500 Foot Controller voor 22500 Looper € 55,-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 311,50
- Nu als combinatie voor € 308,-
- Jouw voordeel € 3,50
Electro Harmonix 22500 Looper + Foot Controller + Kabel 5m
Artikelnr: 9000-0018-8085
-
+
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix FC 22500 Foot Controller voor 22500 Looper € 55,-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Devine JACS/5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 314,95
- Nu als combinatie voor € 311,-
- Jouw voordeel € 3,95
EHX 22500 Looper + Pedalboard + Pedalboardtas
Artikelnr: 9000-0019-5761
-
+
-
+
-
- 1 x Electro Harmonix 22500 Dual Stereo Looper € 253,-
- 1 x Innox PB 01 pedalboard € 36,-
- 1 x Innox PB BAG 01 pedalboard tas € 39,-
- Adviesprijs € 328,-
- Nu als combinatie voor € 319,-
- Jouw voordeel € 9,-
Andere producten van Electro Harmonix
Zoek alle producten van het merk Electro HarmonixElectro Harmonix Pog 2 Octave gitaar effectpedaal
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 455,-
€ 319,-
Electro Harmonix Deluxe Bass Big Muff Pi basgitaar distortion
4.7
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 182,-
€ 127,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie LooperDigitech TRIO+ Band Creator / Looper effectpedaal
4.7
31 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 323,-
€ 259,-
Gerelateerde producten van Electro Harmonix
Zoek alle producten van het merk Electro Harmonix in de categorie LooperElectro Harmonix 720 stereo looper effectpedaal
4.3
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 201,-
€ 138,-
Filters