Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 443,-
-5%
€ 419,-
incl. 21% btw
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -50 |
| Impedantie microfoon | > 1000 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, tasje / etui |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | ja, matched pair |
| verwisselbare capsules | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 26
- Adviesprijs € 518,-
- Jouw voordeel € 13,-
- Nu als combinatie voor € 505,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 12
- Adviesprijs € 438,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 436,-
Twijfel je of de Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 26
Artikelnr: 9000-0151-1187
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Innox IVA 26 overhead microfoonstatief € 99,-
- Adviesprijs € 518,-
- Nu als combinatie voor € 505,-
- Jouw voordeel € 13,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0151-1188
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 438,-
- Nu als combinatie voor € 436,-
- Jouw voordeel € 2,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 24
Artikelnr: 9000-0151-1189
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Innox IVA 24 microfoonstatief met hengelarm € 36,-
- Adviesprijs € 455,-
- Nu als combinatie voor € 450,-
- Jouw voordeel € 5,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA 04
Artikelnr: 9000-0151-1190
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Innox IVA 04 kort microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 438,-
- Nu als combinatie voor € 435,-
- Jouw voordeel € 3,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0151-1192
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 423,95
- Nu als combinatie voor € 423,-
- Jouw voordeel € 0,95
Earthworks SR20 Gen 2 + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0151-1193
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 425,95
- Nu als combinatie voor € 425,-
- Jouw voordeel € 0,95
Earthworks SR20 Gen 2 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0151-1194
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 427,50
- Nu als combinatie voor € 426,-
- Jouw voordeel € 1,50
Earthworks SR20 Gen 2 + Triton Audio FetHead Phantom
Artikelnr: 9000-0151-1195
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Triton Audio FetHead Phantom in-line microfoon preamp € 75,-
- Adviesprijs € 494,-
- Nu als combinatie voor € 489,-
- Jouw voordeel € 5,-
Earthworks SR20 Gen 2 + Innox IVA MBAR 2
Artikelnr: 9000-0151-1196
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Innox IVA MBAR 2 statiefadapter voor twee microfoons € 8,95
- Adviesprijs € 427,95
- Nu als combinatie voor € 427,-
- Jouw voordeel € 0,95
Earthworks SR20 Gen 2 + Devine MIC100/10 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0151-1191
-
+
-
+
-
- 1 x Earthworks SR20 Gen 2 condensator instrumentmicrofoon € 419,-
- 1 x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter € 9,95
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 434,45
- Nu als combinatie voor € 432,-
- Jouw voordeel € 2,45
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Kleinmembraan-condensatormicrofoonsRØDE NT55 matched pair condensator studio microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 825,-
€ 621,-