Korg i3 SV workstation
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 683,-
-25%
€ 513,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
Korg i3 BK workstation
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 679,-
€ 521,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 61 |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Audio via usb | nee |
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon (3.5 mm jack), Line-in (3.5 mm jack), Line-out (6.35 mm jack), Sustainpedaal |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Aftertouch | nee |
| Type display | LCD, monochroom |
| polyfonie (maximaal) | 64 |
| pitch- en modulatiewiel | ja |
| Arpeggiator / sequencer | sequencer |
|---|---|
| ingebouwde versterker | niet van toepassing |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| ingebouwde sampler | nee |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Type toetsen | keyboard action |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
Korg i3 BK keyboard workstation set 2
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 618,90
€ 603,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 61 |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Audio via usb | nee |
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon (3.5 mm jack), Line-in (3.5 mm jack), Line-out (6.35 mm jack), Sustainpedaal |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Aftertouch | nee |
| Type display | LCD, monochroom |
| polyfonie (maximaal) | 64 |
| pitch- en modulatiewiel | ja |
| Arpeggiator / sequencer | sequencer |
|---|---|
| ingebouwde versterker | niet van toepassing |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| ingebouwde sampler | nee |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Type toetsen | keyboard action |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
Korg i3 SV keyboard workstation set 2
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 610,90
€ 596,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 61 |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Audio via usb | nee |
| Aansluitingen | Hoofdtelefoon (3.5 mm jack), Line-in (3.5 mm jack), Line-out (6.35 mm jack), Sustainpedaal |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Aftertouch | nee |
| Type display | LCD, monochroom |
| polyfonie (maximaal) | 64 |
| pitch- en modulatiewiel | ja |
| Arpeggiator / sequencer | sequencer |
|---|---|
| ingebouwde versterker | niet van toepassing |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| ingebouwde sampler | nee |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Type toetsen | keyboard action |
| aantal begeleidingsstijlen | 201 - 300 |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 37 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 37 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Korg i3 SV + Devine PRO 5000
- Adviesprijs € 568,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 562,-
Korg i3 SV + Korg PS3
- Adviesprijs € 530,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
Twijfel je of de Korg i3 SV workstation bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Korg i3 SV + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0059-4565
-
+
-
- Adviesprijs € 568,-
- Nu als combinatie voor € 562,-
- Jouw voordeel € 6,-
Korg i3 SV + Korg PS3
Artikelnr: 9000-0059-4567
-
+
-
- Adviesprijs € 530,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
- Jouw voordeel € 1,-
Korg i3 SV + Korg EXP2
Artikelnr: 9000-0059-4568
-
+
-
- 1 x Korg i3 SV workstation € 513,-
- 1 x Korg EXP2 expressie pedaal € 75,-
- Adviesprijs € 588,-
- Nu als combinatie voor € 582,-
- Jouw voordeel € 6,-
Korg i3 SV + 2x Devine JACM/3
Artikelnr: 9000-0059-4569
-
+
-
2x
- 1 x Korg i3 SV workstation € 513,-
- 2 x Devine JACM/3 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 520,-
- Nu als combinatie voor € 519,-
- Jouw voordeel € 1,-
Korg i3 SV + Innox PB 20W
Artikelnr: 9000-0090-0876
-
+
-
- Adviesprijs € 569,-
- Nu als combinatie voor € 562,-
- Jouw voordeel € 7,-
Korg i3 SV + Fazley Protecc 61BK
Artikelnr: 9000-0114-2210
-
+
-
- 1 x Korg i3 SV workstation € 513,-
- 1 x Fazley Protecc 61BK koffer voor 61 toetsen keyboard 114x41x15 cm € 239,-
- Adviesprijs € 752,-
- Nu als combinatie voor € 717,-
- Jouw voordeel € 35,-