Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen
Populair
Adviesprijs
€ 1.159,-
-94%
€ 66,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
B-Stock vanaf € 64,-
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (3)
Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 88 toetsen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 127,-
€ 99,-
| Aanslaggevoelige toetsen | Nee |
|---|---|
| Aansluitingen | Expressie/control-pedaal |
| aantal begeleidingsstijlen | 101 - 150 |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Aantal toetsen | 88 |
| Aftertouch | nee |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator |
| Audio via usb | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Formaat digitale piano | opvouwbaar |
| Functionaliteit digitale piano | transpositie, metronoom |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Inclusief | USB-kabel |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| ingebouwde sampler | nee |
| Ingebouwde speakers | ja |
| ingebouwde versterker | 2x 2 W |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
|---|---|
| Kleur behuizing | wit |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| model piano | niet van toepassing |
| pitch- en modulatiewiel | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| Sequencer / recorder | nee |
| Set | nee |
| Type display | dot matrix |
| type klavier | niet gewogen |
| Type toetsen | minitoetsen |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Voeding digitale piano | oplaadbare accu (meegeleverd) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Carry-On Folding Piano Black opvouwbare piano 88 toetsen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 119,-
€ 119,-
| Aanslaggevoelige toetsen | Nee |
|---|---|
| Aansluitingen | Expressie/control-pedaal |
| aantal begeleidingsstijlen | 101 - 150 |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Aantal toetsen | 88 |
| Aftertouch | nee |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator |
| Audio via usb | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Formaat digitale piano | opvouwbaar |
| Functionaliteit digitale piano | transpositie, metronoom |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Inclusief | USB-kabel |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| ingebouwde sampler | nee |
| Ingebouwde speakers | ja |
| ingebouwde versterker | 2x 2 W |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
|---|---|
| Kleur behuizing | zwart |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| model piano | niet van toepassing |
| pitch- en modulatiewiel | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| Sequencer / recorder | nee |
| Set | nee |
| Type display | dot matrix |
| type klavier | niet gewogen |
| Type toetsen | minitoetsen |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Voeding digitale piano | oplaadbare accu (meegeleverd) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Carry-On Folding Piano Pink opvouwbare piano 88 toetsen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 134,-
€ 107,-
| Aanslaggevoelige toetsen | Nee |
|---|---|
| Aansluitingen | Expressie/control-pedaal |
| aantal begeleidingsstijlen | 101 - 150 |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Aantal toetsen | 88 |
| Aftertouch | nee |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator |
| Audio via usb | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Formaat digitale piano | opvouwbaar |
| Functionaliteit digitale piano | transpositie, metronoom |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Inclusief | USB-kabel |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| ingebouwde sampler | nee |
| Ingebouwde speakers | ja |
| ingebouwde versterker | 2x 2 W |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
|---|---|
| Kleur behuizing | roze |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| model piano | niet van toepassing |
| pitch- en modulatiewiel | nee |
| polyfonie (maximaal) | 128 |
| Sequencer / recorder | nee |
| Set | nee |
| Type display | dot matrix |
| type klavier | niet gewogen |
| Type toetsen | minitoetsen |
| vocal harmony | nee |
| vocoder | nee |
| Voeding digitale piano | oplaadbare accu (meegeleverd) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Carry-On Folding Piano 49 + Devine PRO 1000
- Adviesprijs € 78,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 77,-
Carry-On Folding Piano 49 + Reba Productions
- Adviesprijs € 79,30
- Jouw voordeel € 0,30
- Nu als combinatie voor € 79,-
Twijfel je of de Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Carry-On Folding Piano 49 + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0075-3711
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 78,50
- Nu als combinatie voor € 77,-
- Jouw voordeel € 1,50
Carry-On Folding Piano 49 + Reba Productions
Artikelnr: 9000-0075-3710
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Reba Productions Leerboek voor keyboard 1 € 13,30
- Adviesprijs € 79,30
- Nu als combinatie voor € 79,-
- Jouw voordeel € 0,30
Carry-On Folding Piano + Voggenreiter Easy Chords Keyboard
Artikelnr: 9000-0130-5285
-
+
-
Carry-On Folding Piano + Voggenreiter Keyboard Basics
Artikelnr: 9000-0130-5284
-
+
-
Carry-On Folding Piano + Voggenreiter Piano Basics
Artikelnr: 9000-0130-5485
-
+
-
Carry-On Folding Piano + Fazley KeyNote Sheet
Artikelnr: 9000-0095-9487
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Fazley KeyNote Sheet 88 muzieknoten-stickers voor piano en keyboard € 7,50
- Adviesprijs € 73,50
- Nu als combinatie voor € 73,-
- Jouw voordeel € 0,50
Carry-On Folding Piano 49 + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0075-3712
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 95,-
- Nu als combinatie voor € 90,-
- Jouw voordeel € 5,-
Carry-On Folding Piano 49 + Innox INA DOUBLE Pro
Artikelnr: 9000-0075-3713
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- Adviesprijs € 95,-
- Nu als combinatie voor € 92,-
- Jouw voordeel € 3,-
Carry-On Folding Piano 49 + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0075-3714
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 115,-
- Nu als combinatie voor € 106,-
- Jouw voordeel € 9,-
Carry-On Folding Piano + Innox PB 20W
Artikelnr: 9000-0090-0847
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x Innox PB 20W piano / orgel bank wit € 45,-
- Adviesprijs € 111,-
- Nu als combinatie voor € 106,-
- Jouw voordeel € 5,-
Carry-On Folding Piano 49 + e-Media Music Piano for Dummies
Artikelnr: 9000-0075-3716
-
+
-
- 1 x Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 49 toetsen € 66,-
- 1 x e-Media Music Piano for Dummies download € 35,-
- Adviesprijs € 101,-
- Nu als combinatie voor € 98,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van Carry-On
Zoek alle producten van het merk Carry-OnCarry-On Folding Piano Pink opvouwbare piano 88 toetsen
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 134,-
€ 107,-
Gerelateerde producten van Carry-On
Zoek alle producten van het merk Carry-On in de categorie Digitale piano'sCarry-On Folding Piano Pink opvouwbare piano 88 toetsen
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 134,-
€ 107,-
Carry-On Folding Piano opvouwbare piano 88 toetsen
4.1
17 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 127,-
€ 99,-