Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 53,-
€ 49,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 6.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 9.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Tasker TSK1032-AQMFS-3
- Adviesprijs € 98,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 94,-
4x Tasker TSK1032-AQMFS-3
- Adviesprijs € 196,-
- Jouw voordeel € 13,-
- Nu als combinatie voor € 183,-
Twijfel je of de Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Tasker TSK1032-AQMFS-3
Artikelnr: 9000-0058-9131
-
2x
- Adviesprijs € 98,-
- Nu als combinatie voor € 94,-
- Jouw voordeel € 4,-
4x Tasker TSK1032-AQMFS-3
Artikelnr: 9000-0058-9132
-
4x
- Adviesprijs € 196,-
- Nu als combinatie voor € 183,-
- Jouw voordeel € 13,-
Tasker TSK1032-AQMFS-3 + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0058-9130
-
+
-
- 1 x Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel € 49,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 57,10
- Nu als combinatie voor € 56,-
- Jouw voordeel € 1,10
Tasker TSK1032-AQMFS-3 + Fazley LETA PGS-BRN
Artikelnr: 9000-0058-9133
-
+
-
- 1 x Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel € 49,-
- 1 x Fazley LETA PGS-BRN gitaarband gevoerd leder bruin € 19,95
- Adviesprijs € 68,95
- Nu als combinatie voor € 66,-
- Jouw voordeel € 2,95
Tasker TSK1032-AQMFS-3 + Innox IGS 02
Artikelnr: 9000-0058-9134
-
+
-
- 1 x Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel € 49,-
- 1 x Innox IGS 02 MKII gitaarstatief voor akoestische gitaar € 9,95
- Adviesprijs € 58,95
- Nu als combinatie voor € 58,-
- Jouw voordeel € 0,95
Tasker TSK1032-AQMFS-3 + Innox IGS 02 + Fazley LETA PGS-BRN
Artikelnr: 9000-0058-9135
-
+
-
+
-
- 1 x Tasker TSK1032-AQMFS-3 3 meter 6.3mm TS jack gitaarkabel € 49,-
- 1 x Innox IGS 02 MKII gitaarstatief voor akoestische gitaar € 9,95
- 1 x Fazley LETA PGS-BRN gitaarband gevoerd leder bruin € 19,95
- Adviesprijs € 78,90
- Nu als combinatie voor € 75,-
- Jouw voordeel € 3,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsKlotz TIR0450PSP Neutrik Silent Plug haaks jack gitaarkabel 4.5m
4.8
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 103,-
€ 64,-
Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter
4.7
46 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,90
€ 9,95
Filters