Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 5m
Adviesprijs
€ 19,30
€ 13,35
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 29 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 1,5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 11,90
€ 8,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 10m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 50,-
€ 19,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 10.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 3m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 19,95
€ 9,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 33 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Twijfel je of de Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 5m bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Procab kabelset voor bands
Artikelnr: 9000-0054-2974
-
+
5x
-
+
5x
-
5x
- 5 x Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 5m € 13,35
- 5 x Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 5.00 meter € 11,-
- 5 x Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 1.00 meter € 6,-
- Adviesprijs € 151,75
- Nu als combinatie voor € 148,-
- Jouw voordeel € 3,75
Andere producten van Procab
Zoek alle producten van het merk ProcabProcab CAB490 euro female - schuko male 5.00 meter
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 28,-
€ 21,45
Procab VCL4FC Basic vergrendelbare 4p. speakeraansluiting female
4.7
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,10
€ 5,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsKlotz KIKG4.5PP1 jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 21,20
€ 21,10
Gerelateerde producten van Procab
Zoek alle producten van het merk Procab in de categorie Jack kabelsProcab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 10m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 19,-
Procab CLA603 Classic 2x jack mono- 2x jack mono haaks 5 m
4.7
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 21,70
€ 15,-
Procab CLA603 Classic 2x jack mono- 2x jack mono haaks 3 m
4.4
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,70
€ 13,20