Stagg SPC060 E Patchkabel 6-Pack
Adviesprijs
€ 14,60
€ 8,35
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
(en nog 30 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 30 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (4)
Stagg SPC060 patchkabel 60 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 5,25
€ 4,04
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.60 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
Stagg SPC060L E patchkabel 6-pack 60 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 13,50
€ 10,-
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | blauw, geel, groen, rood, wit, zwart |
| Lengte | 0.60 m |
|---|---|
| Set | ja |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
Stagg SPC060LS E stereo patchkabel 6-pack 60 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 15,10
€ 11,30
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | blauw, geel, groen, rood, wit, zwart |
| Lengte | 0.60 m |
|---|---|
| Set | ja |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | nee |
Stagg SPC060S E stereo patchkabel 6-pack 60 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 14,-
€ 11,30
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | blauw, geel, groen, rood, wit, zwart |
| Lengte | 0.60 m |
|---|---|
| Set | ja |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Stagg SPC060 E (2x)
- Adviesprijs € 16,70
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 15,65
Stagg SPC060 E + Kabelbinders
- Adviesprijs € 13,85
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 12,80
Twijfel je of de Stagg SPC060 E Patchkabel 6-Pack bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Stagg SPC060 E (2x)
Artikelnr: 9000-0028-0730
-
2x
- Adviesprijs € 16,70
- Nu als combinatie voor € 15,65
- Jouw voordeel € 1,05
Stagg SPC060 E + Kabelbinders
Artikelnr: 9000-0028-0731
-
+
-
- 1 x Stagg SPC060 E Patchkabel 6-Pack € 8,35
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 13,85
- Nu als combinatie voor € 12,80
- Jouw voordeel € 1,05
Andere producten van Stagg
Zoek alle producten van het merk StaggStagg SSP1,5PP25 Speakerkabel 2.5 mm2 Jack/Jack 1.5 meter
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,60
€ 8,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsDAP FL14 gekleurde patchkabels 30 cm haakse plug (6 stuks)
3.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 13,95
Klotz KIK3.0PPBL instrumentkabel jack/jack 3 meter blauw
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 21,10
€ 12,25
DAP FL22150 instrumentkabel 2x jack male - 2x jack male 1.50 m
4.8
44 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 8,40
€ 6,50
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 1,5m
4.7
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,90
€ 8,-
Filters