Roland RIC-B3AA Black Series patchkabel jack-jack haaks 1 m
Adviesprijs
€ 14,10
€ 11,85
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Roland RIC-BPC Black Series patchkabel mono jack-jack 15 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 13,10
€ 8,90
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.15 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
Roland RIC-B1AA Black Series patchkabel jack-jack haaks 30 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 8,45
€ 7,90
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.30 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Roland RIC-B3AA Black Series
- Adviesprijs € 23,70
- Jouw voordeel € 1,15
- Nu als combinatie voor € 22,55
2x Roland RIC-B3AA + Fazley tuner
- Adviesprijs € 60,85
- Jouw voordeel € 0,85
- Nu als combinatie voor € 60,-
Twijfel je of de Roland RIC-B3AA Black Series patchkabel jack-jack haaks 1 m bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Roland RIC-B3AA Black Series
Artikelnr: 9000-0043-2074
-
2x
- Adviesprijs € 23,70
- Nu als combinatie voor € 22,55
- Jouw voordeel € 1,15
2x Roland RIC-B3AA + Fazley tuner
Artikelnr: 9000-0043-2075
-
+
-
- 1 x Roland RIC-B3AA Black Series patchkabel jack-jack haaks 1 m € 11,85
- 1 x Fazley SP-T chromatische stagetuner + effectvoeding € 49,-
- Adviesprijs € 60,85
- Nu als combinatie voor € 60,-
- Jouw voordeel € 0,85
2x Roland RIC-B3AA + Boss tuner
Artikelnr: 9000-0043-2076
-
+
2x
-
- 2 x Roland RIC-B3AA Black Series patchkabel jack-jack haaks 1 m € 11,85
- 1 x Boss TU-3 Chromatic Tuner stemapparaat € 89,-
- Adviesprijs € 112,70
- Nu als combinatie voor € 110,-
- Jouw voordeel € 2,70
Andere producten van Roland
Zoek alle producten van het merk RolandRoland RIC-B3 Black Series instrumentkabel mono jack-jack 1 m
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 10,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsDAP FL14 gekleurde patchkabels 90 cm haakse plug (6 stuks)
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 20,30
€ 17,25
Gerelateerde producten van Roland
Zoek alle producten van het merk Roland in de categorie Jack kabelsRoland RCC-3-2814 tweevoudige mono-jack kabels 1.0 meter
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 23,70
€ 14,95
Roland RIC-G5A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 1.50 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 24,70
€ 16,25
Roland RIC-B3 Black Series instrumentkabel mono jack-jack 1 m
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 10,95