Klotz KT-JJ090 MiniLink Pro stereo kabel 0.9 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 33,-
-35%
€ 21,60
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
Klotz KT-JJ300 Stereo twin kabel met Jack pluggen 3 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 30,-
€ 20,80
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | ja |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Klotz KT-JJ600 Stereo Twin Kabel 6 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 39,-
€ 39,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 6.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | ja |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Klotz KT-JJ090 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 27,10
- Jouw voordeel € 1,10
- Nu als combinatie voor € 26,-
Klotz KT-JJ090 + Innox T-tie
- Adviesprijs € 29,10
- Jouw voordeel € 1,10
- Nu als combinatie voor € 28,-
Twijfel je of de Klotz KT-JJ090 MiniLink Pro stereo kabel 0.9 meter bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Klotz KT-JJ090 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0142-6385
-
+
-
- 1 x Klotz KT-JJ090 MiniLink Pro stereo kabel 0.9 meter € 21,60
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 27,10
- Nu als combinatie voor € 26,-
- Jouw voordeel € 1,10
Klotz KT-JJ090 + Innox T-tie
Artikelnr: 9000-0142-6386
-
+
-
- 1 x Klotz KT-JJ090 MiniLink Pro stereo kabel 0.9 meter € 21,60
- 1 x Innox T-tie kabelbinder 8 cm Jan Willempjes (50 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 29,10
- Nu als combinatie voor € 28,-
- Jouw voordeel € 1,10
Klotz KT-JJ090 + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0142-6387
-
+
-
- 1 x Klotz KT-JJ090 MiniLink Pro stereo kabel 0.9 meter € 21,60
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 29,10
- Nu als combinatie voor € 28,-
- Jouw voordeel € 1,10
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz AT-CC0100 RCA kabel 1 meter met 24K cinch pluggen
4.8
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 12,20
€ 11,80
Klotz AY7-0200 mini-jack/stereo - 2 x cinch 2 meter
4.7
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,70
€ 11,15
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsD'Addario PRA-205 Custom Series jack kabel haaks 15cm (per 2)
4.8
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 41,-
€ 32,-
D'Addario GRA-20 Custom Series jack kabel haaks-recht 6 m
4.3
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 40,-
€ 32,-
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 10m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 18,05
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie Jack kabelsKlotz KIK1.5PPSW jack 2p - jack 2p 1.5 meter instrumentenkabel zwart
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,30
€ 14,30