Klotz AS-MM0300 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 3m
Adviesprijs
€ 15,-
€ 11,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
Klotz AS-MM0090 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 0.9m
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 9,70
€ 9,70
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 0.90 m |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Klotz AS-MM0150 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 1.5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 14,10
€ 10,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Klotz AS-MM0300 kabel
- Adviesprijs € 23,80
- Jouw voordeel € 1,60
- Nu als combinatie voor € 22,20
5x Klotz AS-MM0300 kabel
- Adviesprijs € 59,50
- Jouw voordeel € 6,50
- Nu als combinatie voor € 53,-
Twijfel je of de Klotz AS-MM0300 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 3m bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Klotz AS-MM0300 kabel
Artikelnr: 9000-0034-7816
-
2x
- Adviesprijs € 23,80
- Nu als combinatie voor € 22,20
- Jouw voordeel € 1,60
5x Klotz AS-MM0300 kabel
Artikelnr: 9000-0034-7817
-
5x
- Adviesprijs € 59,50
- Nu als combinatie voor € 53,-
- Jouw voordeel € 6,50
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz AY5-0300 2x jack 2p - 1x mini-jack 3p 3 meter verloopkabel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,60
€ 12,10
Klotz M1MP1N0300 Neutrik XLR/M 3p - jack 2p signaalkabel 3 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 24,50
€ 18,-
Klotz AY5-0200 2x jack 2p - 1x mini-jack 3p 2 meter verloopkabel
4.9
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 13,10
€ 10,35
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsRockBoard Gold Series Flat Looper/Switcher kabel haaks-recht 20 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 12,40
€ 11,90
RockBoard Gold Series Flat Looper/Switcher kabel haaks-recht 20 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 12,40
€ 11,90
Roland RIC-B3 Black Series instrumentkabel mono jack-jack 1 m
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 10,95
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie Jack kabelsKlotz KIK3.0PPSW jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel
4.8
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 24,20
€ 14,70
Klotz KIKG1.5PP1 jack 2p - jack 2p 1.5 meter instrumentenkabel
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,60
€ 9,45