Klotz AS-MM0090 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 0.9m
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Klotz AS-MM0150 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 1.5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 14,10
€ 10,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Klotz AS-MM0300 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 3m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 15,-
€ 11,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Klotz AS-MM0090 kabel
- Adviesprijs € 19,40
- Jouw voordeel € 1,30
- Nu als combinatie voor € 18,10
5x Klotz AS-MM0090 kabel
- Adviesprijs € 48,50
- Jouw voordeel € 5,50
- Nu als combinatie voor € 43,-
Twijfel je of de Klotz AS-MM0090 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 0.9m bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Klotz AS-MM0090 kabel
Artikelnr: 9000-0034-7807
-
2x
- Adviesprijs € 19,40
- Nu als combinatie voor € 18,10
- Jouw voordeel € 1,30
5x Klotz AS-MM0090 kabel
Artikelnr: 9000-0034-7808
-
5x
- Adviesprijs € 48,50
- Nu als combinatie voor € 43,-
- Jouw voordeel € 5,50
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz AY5-0300 2x jack 2p - 1x mini-jack 3p 3 meter verloopkabel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,60
€ 12,10
Klotz AC106 audiokabel, 0.22 mm², ø 6.5 mm, per meter
4.3
15 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 5,35
€ 3,42
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsDevine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter
4.7
46 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,90
€ 9,95
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 5m
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,30
€ 13,35
Devine JACM/3 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 3 meter
4.4
104 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 5,60
€ 3,50
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie Jack kabelsKlotz KIK4.5PPSW jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 37,-
€ 15,20
Klotz AT-JJ0200 2x jackplug 2p - 2x jackplug 2p 2m verloopkabel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 18,95
€ 13,60
Klotz KIKG1.5PP1 jack 2p - jack 2p 1.5 meter instrumentenkabel
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,60
€ 9,-