Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG headset microfoon
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 585,-
-29%
€ 415,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Impedantie microfoon | niet gespecificeerd |
| Vochtbestendig | Ja |
|---|---|
| Inclusief hoofdtelefoon | nee |
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Aansluiting microfoon | TA4F/TQG (4-pins) |
| Kabellengte | 150-199 cm |
| Kleur | bruin |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Impedantie microfoon | niet gespecificeerd |
| Vochtbestendig | Ja |
|---|---|
| Inclusief hoofdtelefoon | nee |
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Aansluiting microfoon | TA4F/TQG (4-pins) |
| Kabellengte | 150-199 cm |
| Kleur | beige |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 30 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG
- Adviesprijs € 830,-
- Jouw voordeel € 23,-
- Nu als combinatie voor € 807,-
3x Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG
- Adviesprijs € 1.245,-
- Jouw voordeel € 46,-
- Nu als combinatie voor € 1.199,-
Combinatievoordeel
2x Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG
Artikelnr: 9000-0070-4496
-
2x
- Adviesprijs € 830,-
- Nu als combinatie voor € 807,-
- Jouw voordeel € 23,-
3x Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG
Artikelnr: 9000-0070-4497
-
3x
- Adviesprijs € 1.245,-
- Nu als combinatie voor € 1.199,-
- Jouw voordeel € 46,-
4x Shure DuraPlex DH5B/O-MTQG
Artikelnr: 9000-0070-4498
-
4x
- Adviesprijs € 1.660,-
- Nu als combinatie voor € 1.592,-
- Jouw voordeel € 68,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure BLX24RE/B58-K14 draadloos handheld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 499,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Headset-microfoonsAKG C520 condensator headset microfoon XLR kleur B
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 344,-
€ 239,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Headset-microfoonsShure SM31FH-TQG fitness headset condensatormicrofoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 169,-