Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN headset (zwart)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 323,-
-8%
€ 297,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Impedantie microfoon | > 1000 Ohm |
| Vochtbestendig | Ja |
|---|---|
| Inclusief hoofdtelefoon | nee |
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Kabellengte | 100-149 cm |
| Kleur | beige |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN-Black (2x)
- Adviesprijs € 594,-
- Jouw voordeel € 21,-
- Nu als combinatie voor € 573,-
Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN-Black (3x)
- Adviesprijs € 891,-
- Jouw voordeel € 42,-
- Nu als combinatie voor € 849,-
Combinatievoordeel
Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN-Black (2x)
Artikelnr: 9000-0045-8025
-
2x
- Adviesprijs € 594,-
- Nu als combinatie voor € 573,-
- Jouw voordeel € 21,-
Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN-Black (3x)
Artikelnr: 9000-0045-8026
-
3x
- Adviesprijs € 891,-
- Nu als combinatie voor € 849,-
- Jouw voordeel € 42,-
Sennheiser HSP Essential Omni-3-PIN-Black (4x)
Artikelnr: 9000-0045-8027
-
4x
- Adviesprijs € 1.188,-
- Nu als combinatie voor € 1.124,-
- Jouw voordeel € 64,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Headset-microfoonsOmnitronic BHD-02 headset-microfoon met heupband-speaker
3.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 74,-
€ 40,-