Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 599,-
-59%
€ 244,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (6)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Q1-6 (470.2 - 526 MHz) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz, 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser R1-6 (520 - 576 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | Shure R4 (784 - 820 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Sennheiser EW-D SKM-S (S1-7) handheld zender (606 - 662 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 299,-
€ 279,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser S1-7 (606.2 - 662 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser S4-7 (630 - 662 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 1G8-1 (1785 - 1795 MHz), 1G8-2 (1795 - 1800 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Y1-3 (1785.2 - 1799.8 MHz) |
| Type frequentieband | 1.8 GHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5)
- Adviesprijs € 488,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 480,-
3x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5)
- Adviesprijs € 732,-
- Jouw voordeel € 16,-
- Nu als combinatie voor € 716,-
Combinatievoordeel
2x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5)
Artikelnr: 9000-0111-0756
-
2x
- Adviesprijs € 488,-
- Nu als combinatie voor € 480,-
- Jouw voordeel € 8,-
3x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5)
Artikelnr: 9000-0111-0761
-
3x
- Adviesprijs € 732,-
- Nu als combinatie voor € 716,-
- Jouw voordeel € 16,-
4x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5)
Artikelnr: 9000-0111-0764
-
4x
- Adviesprijs € 976,-
- Nu als combinatie voor € 952,-
- Jouw voordeel € 24,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser BA 70
Artikelnr: 9000-0119-3219
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- Adviesprijs € 286,-
- Nu als combinatie voor € 284,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0111-0730
-
+
-
2x
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 302,-
- Nu als combinatie voor € 297,-
- Jouw voordeel € 5,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + GP AA
Artikelnr: 9000-0111-0736
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 278,-
- Nu als combinatie voor € 274,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MMD 42-1
Artikelnr: 9000-0111-0769
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MMD 42-1 dynamische microfoon capsule € 195,-
- Adviesprijs € 439,-
- Nu als combinatie voor € 426,-
- Jouw voordeel € 13,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MMD 845-1 BK
Artikelnr: 9000-0111-0774
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MMD 845-1 BK microfooncapsule € 85,-
- Adviesprijs € 329,-
- Nu als combinatie voor € 325,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MMD 945-1 BK
Artikelnr: 9000-0111-0781
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MMD 945-1 BK microfooncapsule € 189,-
- Adviesprijs € 433,-
- Nu als combinatie voor € 421,-
- Jouw voordeel € 12,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MME 865-1 BK
Artikelnr: 9000-0111-0784
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MME 865-1 BK microfooncapsule € 239,-
- Adviesprijs € 483,-
- Nu als combinatie voor € 467,-
- Jouw voordeel € 16,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MMK 965-1 BK
Artikelnr: 9000-0111-0786
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MMK 965-1 BK microfooncapsule € 519,-
- Adviesprijs € 763,-
- Nu als combinatie voor € 755,-
- Jouw voordeel € 8,-
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + 2x Konig & Meyer 26085 + Sennheiser MZQ 1
Artikelnr: 9000-0111-0724
-
+
-
+
2x
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 2 x Konig & Meyer 26085 microfoonstatief € 62,-
- 1 x Sennheiser MZQ 1 microfoonhouder € 14,60
- Adviesprijs € 382,60
- Nu als combinatie voor € 371,-
- Jouw voordeel € 11,60
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + 2x Konig & Meyer 21090 + Sennheiser MZQ 1
Artikelnr: 9000-0111-0743
-
+
-
+
2x
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 2 x Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart € 59,-
- 1 x Sennheiser MZQ 1 microfoonhouder € 14,60
- Adviesprijs € 376,60
- Nu als combinatie voor € 368,-
- Jouw voordeel € 8,60
Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) + Sennheiser MMD 935-1 BK
Artikelnr: 9000-0111-0778
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-D SKM-S (U1/5) handheld zender (825 - 832 / 863 - 865 MHz) € 244,-
- 1 x Sennheiser MMD 935-1 BK microfooncapsule € 189,-
- Adviesprijs € 433,-
- Nu als combinatie voor € 421,-
- Jouw voordeel € 12,-
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Handheld-microfoonsLD Systems U306 MD dynamische handheld microfoon (655-679 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 139,-
€ 102,-
dB Technologies 1023002500C handheld transmitter voor B-Hype Mobile (863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 180,-
€ 50,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Handheld-microfoonsSennheiser EW-DX SKM-S S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 509,-
€ 499,-
Sennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
Sennheiser SKM 825-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 215,-
€ 189,-