Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 966,-
-52%
€ 466,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (1)
Avantone Pro CV-12 condensator microfoon
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 893,-
€ 459,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -35 |
| Impedantie microfoon | 250-299 Ohm |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel, multi-patroon |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | ja |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, kabel, koffer, voeding |
| Vintage microfoonfamilie | 12 |
| Klank microfoon | verzadigd / gekleurd |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 33 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 33 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Avantone Pro CV12BLA + Devine EZ-Creator Fade
- Adviesprijs € 505,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 502,-
Avantone Pro CV12BLA + Devine MR-6A
- Adviesprijs € 675,-
- Jouw voordeel € 24,-
- Nu als combinatie voor € 651,-
Twijfel je of de Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Avantone Pro CV12BLA + Devine EZ-Creator Fade
Artikelnr: 9000-0074-5907
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Devine EZ-Creator Fade USB/MIDI controller € 39,-
- Adviesprijs € 505,-
- Nu als combinatie voor € 502,-
- Jouw voordeel € 3,-
Avantone Pro CV12BLA + Devine MR-6A
Artikelnr: 9000-0074-5908
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Devine MR-6A actieve studiomonitor (set van 2) € 209,-
- Adviesprijs € 675,-
- Nu als combinatie voor € 651,-
- Jouw voordeel € 24,-
Avantone Pro CV12BLA + Primacoustic
Artikelnr: 9000-0074-5909
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Primacoustic London 8 Room Kit Beige € 407,-
- Adviesprijs € 873,-
- Nu als combinatie voor € 841,-
- Jouw voordeel € 32,-
Avantone Pro CV12BLA + Devine Centro 2i2o
Artikelnr: 9000-0074-5910
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Devine Centro 2i2o audio interface € 75,-
- Adviesprijs € 541,-
- Nu als combinatie voor € 534,-
- Jouw voordeel € 7,-
Avantone Pro CV12BLA + Innox SCR-02
Artikelnr: 9000-0074-5914
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Innox SCR-02 bureausteun voor flatscreens € 35,-
- Adviesprijs € 501,-
- Nu als combinatie voor € 498,-
- Jouw voordeel € 3,-
Avantone Pro CV12BLA + Innox IVA 05 MKII
Artikelnr: 9000-0074-5915
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Innox IVA 05 MKII laptop tabletop stand € 12,50
- Adviesprijs € 478,50
- Nu als combinatie voor € 476,-
- Jouw voordeel € 2,50
Avantone Pro CV12BLA + 2x Devine RX-5A Black
Artikelnr: 9000-0074-5917
-
+
-
2x
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 2 x Devine RX-5A Black actieve studiomonitor (per stuk) € 119,-
- Adviesprijs € 704,-
- Nu als combinatie voor € 682,-
- Jouw voordeel € 22,-
Avantone Pro CV12BLA + 2x Devine RX-6A Black
Artikelnr: 9000-0074-5918
-
+
-
2x
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 2 x Devine RX-6A Black actieve studiomonitor (per stuk) € 129,-
- Adviesprijs € 724,-
- Nu als combinatie voor € 699,-
- Jouw voordeel € 25,-
Avantone Pro CV12BLA + 2x Devine RX-8A Black
Artikelnr: 9000-0074-5919
-
+
-
2x
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 2 x Devine RX-8A Black actieve studiomonitor (per stuk) € 159,-
- Adviesprijs € 784,-
- Nu als combinatie voor € 752,-
- Jouw voordeel € 32,-
Avantone Pro CV12BLA + Rode PSA1 + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0074-5920
-
+
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x RØDE PSA1 studio arm € 75,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 547,95
- Nu als combinatie voor € 544,-
- Jouw voordeel € 3,95
Avantone Pro CV12BLA + Innox Cable Comb
Artikelnr: 9000-0074-5913
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon € 466,-
- 1 x Konig & Meyer 49020 kabelhanger € 29,-
- Adviesprijs € 495,-
- Nu als combinatie voor € 493,-
- Jouw voordeel € 2,-
Andere producten van Avantone Pro
Zoek alle producten van het merk Avantone ProAvantone Pro MixPhone MP1 Triple Play Personal Monitor
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 242,-
€ 144,-
Avantone Pro Active MixCube actieve studiomonitor crème (p. st)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 355,-
€ 232,-
Avantone Pro Planar the II Red open studio-koptelefoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 495,-
€ 330,-