Avantone Pro CV-12 condensator microfoon
Adviesprijs
€ 893,-
-49%
€ 459,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
Avantone Pro CV12BLA grootmembraan condensatormicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 966,-
€ 466,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -35 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel, multi-patroon |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | ja |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, koffer, voeding |
| Vintage microfoonfamilie | 12 |
| Klank microfoon | verzadigd / gekleurd |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 33 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 33 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Avantone Pro CV-12 + SE Electronics Reflexion Filter Pro
- Adviesprijs € 635,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 631,-
Avantone Pro CV-12 + professionele XLR-kabel 3m
- Adviesprijs € 465,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 465,-
Twijfel je of de Avantone Pro CV-12 condensator microfoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Avantone Pro CV-12 + SE Electronics Reflexion Filter Pro
Artikelnr: 9000-0040-3765
-
+
-
- 1 x SE Electronics Reflexion Filter Pro Black reflectiefilter zwart € 176,-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- Adviesprijs € 635,-
- Nu als combinatie voor € 631,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + professionele XLR-kabel 3m
Artikelnr: 9000-0047-9775
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 465,95
- Nu als combinatie voor € 465,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + professionele XLR-kabel 5m
Artikelnr: 9000-0047-9776
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 467,50
- Nu als combinatie voor € 466,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + Devine VoCube
Artikelnr: 9000-0047-9778
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine VoCube reflectiefilter en popfilter € 39,-
- Adviesprijs € 498,-
- Nu als combinatie voor € 491,-
- Jouw voordeel € 7,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + Procab PRA901 Prime 3m
Artikelnr: 9000-0056-8542
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Procab PRA901 Prime microfoonkabel 3.00 meter € 29,-
- Adviesprijs € 488,-
- Nu als combinatie voor € 485,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + RF 20 reflectiefilter + popfilter
Artikelnr: 9000-0008-8252
-
+
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine RF 20 reflectiefilter € 54,-
- 1 x Devine SPS 100 popfilter € 11,-
- Adviesprijs € 524,-
- Nu als combinatie voor € 514,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + RF 30 reflectiefilter + popfilter
Artikelnr: 9000-0007-0244
-
+
-
+
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine RF 30 reflectiefilter € 75,-
- 1 x Devine SPS 100 popfilter € 11,-
- Adviesprijs € 545,-
- Nu als combinatie voor € 535,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + RF 20 reflectiefilter + popfilter + stand
Artikelnr: 9000-0007-0245
-
+
-
+
-
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine RF 20 reflectiefilter € 54,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- 1 x Devine SPS 100 popfilter € 11,-
- Adviesprijs € 543,-
- Nu als combinatie voor € 531,-
- Jouw voordeel € 12,-
Levertijd onbekend
Avantone Pro CV-12 + RF 30 reflectiefilter + popfilter + stand
Artikelnr: 9000-0007-0246
-
+
-
+
-
-
- 1 x Avantone Pro CV-12 condensator microfoon € 459,-
- 1 x Devine RF 30 reflectiefilter € 75,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- 1 x Devine SPS 100 popfilter € 11,-
- Adviesprijs € 564,-
- Nu als combinatie voor € 552,-
- Jouw voordeel € 12,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Avantone Pro
Zoek alle producten van het merk Avantone ProAvantone Pro MixPhone MP1 Triple Play Personal Monitor
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 242,-
€ 144,-
Avantone Pro Active MixCube actieve studiomonitor crème (p. st)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 355,-
€ 232,-