AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons
Adviesprijs
€ 1.920,-
-33%
€ 1.277,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -34 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 150 dB - 159 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, figuur-8 / bidirectioneel, omnidirectioneel, multi-patroon |
|---|---|
| Multi pattern | ja |
| Buizen microfoon | nee |
| Stereo | nee |
| Microfoon accessoires | shockmount, microfoon clip, windkap, koffer |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
| Klank microfoon | clean / neutraal |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 91 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 91 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
AKG C314 Matched Pair + professionele XLR-kabel 3m (2x)
- Adviesprijs € 1.290,90
- Jouw voordeel € 2,90
- Nu als combinatie voor € 1.288,-
AKG C314 Matched Pair + statief (2x)
- Adviesprijs € 1.315,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 1.310,-
Twijfel je of de AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
AKG C314 Matched Pair + professionele XLR-kabel 3m (2x)
Artikelnr: 9000-0047-9068
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 1.290,90
- Nu als combinatie voor € 1.288,-
- Jouw voordeel € 2,90
AKG C314 Matched Pair + statief (2x)
Artikelnr: 9000-0037-7271
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 1.315,-
- Nu als combinatie voor € 1.310,-
- Jouw voordeel € 5,-
AKG C314 Matched Pair + hoog statief (2x)
Artikelnr: 9000-0037-7272
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Innox IVA 24 microfoonstatief met hengelarm € 36,-
- Adviesprijs € 1.349,-
- Nu als combinatie voor € 1.338,-
- Jouw voordeel € 11,-
AKG C314 Matched Pair + laag statief (2x)
Artikelnr: 9000-0037-7273
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Innox IVA 04 kort microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 1.315,-
- Nu als combinatie voor € 1.309,-
- Jouw voordeel € 6,-
AKG C314 Matched Pair + kabel 5m (2x)
Artikelnr: 9000-0037-7274
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Klotz M1FM1N0500 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 5m € 32,-
- Adviesprijs € 1.341,-
- Nu als combinatie voor € 1.334,-
- Jouw voordeel € 7,-
AKG C314 Matched Pair + kabel (2x)
Artikelnr: 9000-0037-7275
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 3.00 meter € 9,50
- Adviesprijs € 1.296,-
- Nu als combinatie voor € 1.293,-
- Jouw voordeel € 3,-
AKG C314 Matched Pair + professionele XLR-kabel 5m (2x)
Artikelnr: 9000-0047-9069
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 1.294,-
- Nu als combinatie voor € 1.291,-
- Jouw voordeel € 3,-
AKG C314 Matched Pair + IVA 08 XLR Pro (2x)
Artikelnr: 9000-0047-9070
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Innox IVA08 XLR Pro broadcasting statief € 65,-
- Adviesprijs € 1.407,-
- Nu als combinatie voor € 1.390,-
- Jouw voordeel € 17,-
AKG C314 Matched Pair + Devine VoCube (2x)
Artikelnr: 9000-0047-9071
-
+
-
2x
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 2 x Devine VoCube reflectiefilter en popfilter € 39,-
- Adviesprijs € 1.355,-
- Nu als combinatie voor € 1.340,-
- Jouw voordeel € 15,-
AKG C314 Matched Pair + ISA two preamp
Artikelnr: 9000-0037-7276
-
+
-
- 1 x AKG C314 Matched Pair Stereo Set multipatroon microfoons € 1.277,-
- 1 x Focusrite ISA Two 19 inch Dual Mono Mic Pre voorversterker € 839,-
- Adviesprijs € 2.116,-
- Nu als combinatie voor € 2.080,-
- Jouw voordeel € 36,-
Levertijd onbekend
Filters