Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 2.249,-
-3%
€ 2.179,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
Revv Generator 100P MK3 gitaarversterker top met Two notes Torpedo Virtual Cab
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 3.195,-
€ 2.615,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 101 - 150 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 5 |
| Aantal kanalen | 3 |
| Type versterkerbuis | 6L6 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, MIDI, USB |
| Kleur | zwart |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Revv Generator 100R MK3 gitaarversterker top met Two notes Torpedo Virtual Cab
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 3.195,-
€ 2.615,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 101 - 150 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 5 |
| Aantal kanalen | 3 |
| Type versterkerbuis | 6L6 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, MIDI, USB |
| Kleur | zwart |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Revv Generator 120 MK3 gitaarversterker top met Two notes Torpedo Virtual Cab
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 3.899,-
€ 3.485,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 101 - 150 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 5 |
| Aantal kanalen | 4 |
| Type versterkerbuis | 6L6 |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, MIDI, USB |
| Kleur | zwart |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 156 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 156 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Revv Generator G50 Head Black + Klotz TIW0300PR Titanium
- Adviesprijs € 2.238,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 2.232,-
Revv Generator G50 Head Black + Klotz SC3PP03SW jack 2p
- Adviesprijs € 2.215,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 2.211,-
Combinatievoordeel
Revv Generator G50 Head Black + Klotz TIW0300PR Titanium
Artikelnr: 9000-0134-2425
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Klotz TIW0300PR Titanium walnut gitaarkabel 2p 6.35mm verguld haaks-recht 3m € 59,-
- Adviesprijs € 2.238,-
- Nu als combinatie voor € 2.232,-
- Jouw voordeel € 6,-
Revv Generator G50 Head Black + Klotz SC3PP03SW jack 2p
Artikelnr: 9000-0134-2426
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Klotz SC3PP03SW jack 2p - jack 2p 3 meter speakerkabel € 36,-
- Adviesprijs € 2.215,-
- Nu als combinatie voor € 2.211,-
- Jouw voordeel € 4,-
Revv Generator G50 Head Black + Sennheiser HD 650
Artikelnr: 9000-0134-2430
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Sennheiser HD 650 open back studio hoofdtelefoon € 347,-
- Adviesprijs € 2.526,-
- Nu als combinatie voor € 2.495,-
- Jouw voordeel € 31,-
Revv Generator G50 Head Black + Warm Audio Premier Series XLR Cable 3 m
Artikelnr: 9000-0134-2433
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Warm Audio Premier Series XLR Cable 3m € 59,-
- Adviesprijs € 2.238,-
- Nu als combinatie voor € 2.233,-
- Jouw voordeel € 5,-
Revv Generator G50 Head Black + Revv RVC412 + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0134-2429
-
+
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Revv RVC412 4x12 inch speakerkast 240W met LED logo € 1.595,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 3.804,-
- Nu als combinatie voor € 3.708,-
- Jouw voordeel € 96,-
Revv Generator G50 Head Black + Revv RVC112 + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0134-2427
-
+
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Revv RVC112 1x12 inch speakerkast 90W met LED logo € 699,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 2.908,-
- Nu als combinatie voor € 2.860,-
- Jouw voordeel € 48,-
Levertijd onbekend
Revv Generator G50 Head Black + Revv RVC212 + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0134-2428
-
+
-
+
-
- 1 x Revv Generator G50 Head Black 50W gitaarversterker top met Two Notes Torpedo Virtual Cab € 2.179,-
- 1 x Revv RVC212 2x12 inch speakerkast 120W met LED logo € 1.099,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 3.308,-
- Nu als combinatie voor € 3.234,-
- Jouw voordeel € 74,-
Levertijd onbekend