Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo
Adviesprijs
€ 1.391,-
-11%
€ 1.244,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
Roland Blues Cube Stage 60W 1x12 gitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 909,-
€ 713,-
| Aansluitingen | Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, USB |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | nee |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
|---|---|
| Kleur | beige, tweed |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| power attenuator | ja |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 51 - 75 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Roland Blues Cube Artist 80W 1x12 gitaarversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 1.179,-
€ 1.015,-
| Aansluitingen | Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, USB |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | ja |
| Gewicht | 15 - 19.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal), tremolo (digitaal) |
|---|---|
| Kleur | beige, tweed |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| power attenuator | ja |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 76 - 100 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Roland Blues Cube Hot Vintage Blond transistorversterker combo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 779,-
€ 609,-
| Aansluitingen | Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, USB |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| aantal luidsprekers | 1 |
| amp-modeling | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| effects loop | nee |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
|---|---|
| Kleur | beige, tweed |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| power attenuator | ja |
| type versterker | transistor |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| Vermogen in Watt | 21 - 30 Watt |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 89 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 89 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Gator Cases G-212A + Roland Blues Cube Artist 2x12
- Adviesprijs € 1.537,-
- Jouw voordeel € 26,-
- Nu als combinatie voor € 1.511,-
Gator Cases G-TOUR-AMP212 + Roland Blues Cube Artist 2x12
- Adviesprijs € 1.779,-
- Jouw voordeel € 42,-
- Nu als combinatie voor € 1.737,-
Twijfel je of de Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Gator Cases G-212A + Roland Blues Cube Artist 2x12
Artikelnr: 9000-0057-4868
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-212A houten flightcase voor 2x12 gitaarcombo € 293,-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- Adviesprijs € 1.537,-
- Nu als combinatie voor € 1.511,-
- Jouw voordeel € 26,-
Gator Cases G-TOUR-AMP212 + Roland Blues Cube Artist 2x12
Artikelnr: 9000-0057-4666
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR-AMP212 houten flightcase voor 2x12 inch gitaarcombo € 535,-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- Adviesprijs € 1.779,-
- Nu als combinatie voor € 1.737,-
- Jouw voordeel € 42,-
Roland Blues Cube Artist 2x12 + Devine JACM/5
Artikelnr: 9000-0017-9321
-
+
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 1.250,95
- Nu als combinatie voor € 1.250,-
- Jouw voordeel € 0,95
Blues Cube Artist 2x12+ 3m USB-kabel
Artikelnr: 9000-0017-9322
-
+
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Devine VD2030 USB A male - USB B male kabel 3 m € 4,95
- Adviesprijs € 1.248,95
- Nu als combinatie voor € 1.248,-
- Jouw voordeel € 0,95
Blues Cube Artist 2x12+ Pro Gitaarkabel
Artikelnr: 9000-0017-9325
-
+
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Klotz TIR0600PSP Neutrik Silent Plug haaks jack gitaarkabel 6 m € 67,-
- Adviesprijs € 1.311,-
- Nu als combinatie voor € 1.304,-
- Jouw voordeel € 7,-
Blues Cube Artist 2x12+ Gitaarkabel + Hoofdtelefoon
Artikelnr: 9000-0017-9323
-
+
-
+
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 1.279,95
- Nu als combinatie voor € 1.274,-
- Jouw voordeel € 5,95
Blues Cube Artist 2x12+ 2x Footswitch + Kabels
Artikelnr: 9000-0017-9326
-
+
-
+
-
-
+
2x
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Boss FS-6 dubbele voetschakelaar € 75,-
- 1 x Boss FS-5L voetpedaal € 51,-
- 2 x Devine JACS/5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 5 meter € 6,95
- 1 x Devine JACM/5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 1.390,85
- Nu als combinatie voor € 1.384,-
- Jouw voordeel € 6,85
Roland Blues Cube Artist 2x12 + Roland RAC-BCA212
Artikelnr: 9000-0136-5723
-
+
-
- 1 x Roland Blues Cube Artist 2x12 85W versterkercombo € 1.244,-
- 1 x Roland RAC-BCA212 versterkerhoes voor Blues Cube Artist 2x12 € 22,35
- Adviesprijs € 1.266,35
- Nu als combinatie voor € 1.265,-
- Jouw voordeel € 1,35
Levertijd onbekend
Andere producten van Roland
Zoek alle producten van het merk RolandAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaarversterker comboVOX AC30C2X Custom 30W 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.205,-
€ 1.799,-
Marshall JVM205C 50 Watt 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.599,-
€ 1.399,-
VOX AC15C1X Custom 15W 1x12 inch buizen gitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.419,-
€ 1.099,-
VOX AC30C2 Custom 30W 2x12 inch buizen gitaarversterker combo
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.279,-
€ 1.090,-
Gerelateerde producten van Roland
Zoek alle producten van het merk Roland in de categorie Gitaarversterker comboRoland JC-22 Jazz Chorus gitaarversterker combo
4.6
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 625,-
€ 495,-
Roland CUBE Street EX mobiele stereoversterker
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 765,-
€ 588,-