MyVolts Ripcord 9V + Crazy Chain
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 32,-
€ 22,35
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (14)
MyVolts Ripcord 7.5V USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 27,-
€ 22,35
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 6V Min USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 6V Plus USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 9V Plus USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 9V Min USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 5V 3 USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 20,95
€ 20,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 1.7 mm (binnenmaat), barrel 4 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 5V 2 USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 20,95
€ 15,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 1.35 mm (binnenmaat), barrel 3.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 5V 1 USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 20,95
€ 15,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 3V Plus USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 26,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 0.7 mm (binnenmaat), barrel 2.35 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 19V Plus USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 32,-
€ 26,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 18V Min USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 15V Plus USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat), barrel 2.5 mm (binnenmaat), barrel 5.5 mm (buitenmaat) |
|---|
MyVolts Ripcord 12V Min USB naar barrel kabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 22,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 1.7 mm (binnenmaat), barrel 4 mm (buitenmaat) |
|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Center negative / positive | center positive |
| Type adapter plug | barrel 1.7 mm (binnenmaat), barrel 4 mm (buitenmaat) |
|---|
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van MyVolts
Zoek alle producten van het merk MyVoltsMyVolts Power Splitter Cable White + Ripcord voedingsplitter voor Korg Volca
Op voorraad
Adviesprijs
€ 42,-
€ 32,-
MyVolts Power Splitter Cable Black voedingsplitter voor Korg Volca
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 20,95
€ 15,90
MyVolts Power Splitter Cable White voedingsplitter voor Korg Volca
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 22,30
€ 15,90