NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 124,-
-12%
€ 109,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
NUX Zeus Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 253,-
€ 253,-
| Duurzaamheid product | promotie bewustwording milieu |
|---|---|
| type voeding | multivoeding |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Output voltage | 9V, 12V, 18V |
| Totale stroomsterkte | 5000 mA |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Output stroomrichting | DC |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + Innox PB 01
- Adviesprijs € 145,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + RockBoard TRES 3.0 B
- Adviesprijs € 207,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 200,-
Twijfel je of de NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + Innox PB 01
Artikelnr: 9000-0140-3205
-
+
-
- 1 x NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen € 109,-
- 1 x Innox PB 01 pedalboard € 36,-
- Adviesprijs € 145,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
- Jouw voordeel € 4,-
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + RockBoard TRES 3.0 B
Artikelnr: 9000-0140-3206
-
+
-
- 1 x NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen € 109,-
- 1 x RockBoard TRES 3.0 B pedalboard met gig bag € 98,-
- Adviesprijs € 207,-
- Nu als combinatie voor € 200,-
- Jouw voordeel € 7,-
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + D'Addario PW-XPNDPB-02 XPND Pedalboard - 2 Rows
Artikelnr: 9000-0140-3208
-
+
-
- 1 x NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen € 109,-
- 1 x D'Addario PW-XPNDPB-02 XPND Pedalboard - 2 Rows € 150,-
- Adviesprijs € 259,-
- Nu als combinatie voor € 252,-
- Jouw voordeel € 7,-
NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply + Pedaltrain classic 2 (soft case)
Artikelnr: 9000-0140-3207
-
+
-
- 1 x NUX Zeus Jr. Isolated Power Supply multivoeding voor effectpedalen € 109,-
- 1 x Pedaltrain classic 2 (soft case) pedalboard € 147,-
- Adviesprijs € 256,-
- Nu als combinatie voor € 249,-
- Jouw voordeel € 7,-
Andere producten van NUX
Zoek alle producten van het merk NUXNUX B-5RC 2,4 GHz draadloos gitaar systeem met power case
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 177,-
€ 127,-
NUX DA-30BT personal drum monitor 30W met bluetooth
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 178,-
NUX NOD-3 Morning Star Overdrive blues-breaker effectpedaal
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 69,-
€ 49,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaareffect voeding / adapterVoodoo Lab Pedal Power ISO-5 voeding voor effecten
3
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 169,-
€ 157,-
MXR M237 DC-Brick multi-voeding voor effectpedalen
4.3
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 141,-
€ 109,-