NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal
Adviesprijs
€ 79,-
-25%
€ 59,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 17 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 17 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
NUX NOD-2 Tubeman Overdrive pedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 61,-
€ 48,-
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type vervorming | clean boost, overdrive |
|---|---|
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Voorzien van buizen | nee |
NUX NOD-3 Morning Star Overdrive blues-breaker effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 69,-
€ 49,-
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | ja |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type vervorming | overdrive |
|---|---|
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Voltage | 9V |
| Voorzien van buizen | nee |
NUX 65O-10 6ixty 5ive Overdrive analog effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 68,-
€ 52,-
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type vervorming | overdrive |
|---|---|
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Voorzien van buizen | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
NUX NOD-1 Horseman + NUX ACD-006A/EU
- Adviesprijs € 70,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 70,-
NUX NOD-1 Horseman + adapter
- Adviesprijs € 70,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 69,-
Combinatievoordeel
NUX NOD-1 Horseman + NUX ACD-006A/EU
Artikelnr: 9000-0131-4579
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x NUX ACD-006A/EU 9V 0.5A adapter voor Mighty Lite BT MKII & NUX effectpedalen € 11,95
- Adviesprijs € 70,95
- Nu als combinatie voor € 70,-
- Jouw voordeel € 0,95
NUX NOD-1 Horseman + adapter
Artikelnr: 9000-0055-9634
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 70,75
- Nu als combinatie voor € 69,-
- Jouw voordeel € 1,75
NUX NOD-1 Horseman + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8593
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 9,10
- Adviesprijs € 68,10
- Nu als combinatie voor € 67,-
- Jouw voordeel € 1,10
NUX NOD-1 Horseman + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8594
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 66,80
- Nu als combinatie voor € 66,-
- Jouw voordeel € 0,80
NUX NOD-1 Horseman + pedalboard + tas
Artikelnr: 9000-0055-9635
-
+
-
- Adviesprijs € 114,-
- Nu als combinatie voor € 108,-
- Jouw voordeel € 6,-
NUX NOD-1 Horseman + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0055-9636
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 10,15
- Adviesprijs € 69,15
- Nu als combinatie voor € 67,-
- Jouw voordeel € 2,15
NUX NOD-1 Horseman + patchkabels
Artikelnr: 9000-0055-9637
-
+
-
- 1 x NUX NOD-1 Horseman overdrive effectpedaal € 59,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 7,30
- Adviesprijs € 66,30
- Nu als combinatie voor € 65,-
- Jouw voordeel € 1,30
Andere producten van NUX
Zoek alle producten van het merk NUXNUX NAD15/2500 15V 2500mA adapter voor AC-25, Mighty 20 MKII & Mighty Space
Op voorraad
Adviesprijs
€ 31,-
€ 28,-
NUX NAD12/1500 12V 1500mA adapter voor Mighty 8 BT & Mighty 8 MKII
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,40
€ 17,95
Gerelateerde producten van NUX
Zoek alle producten van het merk NUX in de categorie Distortion & OverdriveNUX 65O-10 6ixty 5ive Overdrive analog effectpedaal
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 68,-
€ 52,-
NUX NOD-3 Morning Star Overdrive blues-breaker effectpedaal
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 69,-
€ 49,-