Marshall 2512 Silver Jubilee 1x12 inch speakerkast
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 561,-
€ 559,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 4 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 - 349 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Stereofunctie | ja |
| type speakerkast | angled |
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | wit, zwart |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Gewicht | 40 - 44.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Vintage 30 |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 4 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 - 349 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm, 4 Ohm |
| Stereofunctie | ja |
| type speakerkast | recht |
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | wit, zwart |
|---|---|
| Wielen | ja |
| Gewicht | 40 - 44.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Vintage 30 |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Stereofunctie | ja |
| type speakerkast | recht |
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | aluminium / staal / zilver |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Vintage 30 |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Marshall 2536A Silver Jubilee gitaarcabinet
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 779,-
€ 669,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 8 Ohm |
| Stereofunctie | nee |
| type speakerkast | angled |
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | aluminium / staal / zilver |
|---|---|
| Wielen | nee |
| Gewicht | 25 - 29.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Vintage 30 |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 40 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 40 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Marshall 2512 Silver Jubilee + Klotz SC3PP03SW jack 2p
- Adviesprijs € 595,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 591,-
Combinatievoordeel
Marshall 2512 Silver Jubilee + Klotz SC3PP03SW jack 2p
Artikelnr: 9000-0104-4428
-
+
-
- 1 x Marshall 2512 Silver Jubilee 1x12 inch speakerkast € 559,-
- 1 x Klotz SC3PP03SW jack 2p - jack 2p 3 meter speakerkabel € 36,-
- Adviesprijs € 595,-
- Nu als combinatie voor € 591,-
- Jouw voordeel € 4,-
Supro 1932RH Royale Head Black Scandia + Marshall 2512 Silver Jubilee + Klotz SC3PP03SW jack 2p
Artikelnr: 9000-0104-4427
-
+
-
+
-
- 1 x Marshall 2525H Studio Jubilee 20 watt gitaarversterker head € 949,-
- 1 x Marshall 2512 Silver Jubilee 1x12 inch speakerkast € 559,-
- 1 x Klotz SC3PP03SW jack 2p - jack 2p 3 meter speakerkabel € 36,-
- Adviesprijs € 1.544,-
- Nu als combinatie voor € 1.507,-
- Jouw voordeel € 37,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Marshall
Zoek alle producten van het merk MarshallMarshall 1960A 300 Watt 4x12 inch gitaar speaker cabinet schuin
Op voorraad
Adviesprijs
€ 865,-
€ 723,-
Marshall AS50D 50W 2x8 akoestische gitaarversterker combo
4.5
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 249,-
€ 193,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaar speakerkastBlackstar ST.James JJN 212 VOC verticale 2x12 inch gitaar speakerkast
Op voorraad
Adviesprijs
€ 849,-
€ 805,-
Peavey 112-C 1x12 Guitar Cabinet Tweed 60W gitaar speakerkast
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 356,-
€ 234,-
Peavey Joshua Homme Decade Too Extension Cabinet 1x8 inch gitaar speakerkast
Op voorraad
Adviesprijs
€ 249,-
€ 232,-
Gerelateerde producten van Marshall
Zoek alle producten van het merk Marshall in de categorie Gitaar speakerkastMarshall 1960A 300 Watt 4x12 inch gitaar speaker cabinet schuin
Op voorraad
Adviesprijs
€ 865,-
€ 723,-