EBS PCF-DL28 Deluxe Flat patchkabel mono-jack haaks 28 cm
Adviesprijs
€ 7,60
€ 6,85
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
EBS PCF-DL10 Deluxe Flat patchkabel mono-jack haaks 10 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 8,85
€ 7,70
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.10 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
EBS PCF-DL18 Deluxe Flat patchkabel mono-jack haaks 18 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 10,60
€ 7,55
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.18 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
EBS PCF-DL58 Deluxe Flat patchkabel mono-jack haaks 58 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 13,80
€ 11,50
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.58 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
EBS PCF-DLS28 Deluxe Flat patchkabel stereo-jack haaks 28 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 13,80
€ 11,80
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.28 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | nee |
EBS PCF-DLS58 Deluxe Flat patchkabel stereo-jack haaks 58 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 17,30
€ 11,90
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.58 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 5 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x EBS PCF-DL28
- Adviesprijs € 13,70
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 13,30
4x EBS PCF-DL28
- Adviesprijs € 27,40
- Jouw voordeel € 1,40
- Nu als combinatie voor € 26,-
Combinatievoordeel
2x EBS PCF-DL28
Artikelnr: 9000-0056-0425
-
2x
- Adviesprijs € 13,70
- Nu als combinatie voor € 13,30
- Jouw voordeel € 0,40
4x EBS PCF-DL28
Artikelnr: 9000-0056-0426
-
4x
- Adviesprijs € 27,40
- Nu als combinatie voor € 26,-
- Jouw voordeel € 1,40
6x EBS PCF-DL28
Artikelnr: 9000-0056-0427
-
6x
- Adviesprijs € 41,10
- Nu als combinatie voor € 39,-
- Jouw voordeel € 2,10
Andere producten van EBS
Zoek alle producten van het merk EBSEBS PCF-HP28 High Performance Flat patchkabel mono haaks 28 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,70
€ 10,90
EBS PCF-HP18 High Performance Flat patchkabel mono haaks 18 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,10
€ 9,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaar patchkabelsKlotz AU-AJJ0015 2x patchkabel 6.35 mm haaks 15 centimeter
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,30
€ 7,95
Gerelateerde producten van EBS
Zoek alle producten van het merk EBS in de categorie Gitaar patchkabelsEBS PCF-HP28 High Performance Flat patchkabel mono haaks 28 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,70
€ 10,90
EBS PCF-HP18 High Performance Flat patchkabel mono haaks 18 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,10
€ 9,90