Nichiban Gaffa Tape 1200 - 50mm 50mtr. Red
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (11)
Nichiban Gaffa Tape 1200 50mm 50mtr. zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 18,40
€ 12,50
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
Nichiban Gaffa Tape 1200 - 50mm 50mtr. Brown
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 14,50
€ 12,45
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | bruin |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
Nichiban Gaffa Tape 1200 50mm 50mtr. wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 18,95
€ 16,80
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | oranje |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
Nichiban Gaffa Tape 1200 - 50 mm 50 m beige
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 18,70
€ 18,70
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte tape | 50 m |
| Breedte tape | 50 mm |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gaffa tapeShowgear MegaTape UT120 Fluor Tape fluorescerende gaffa tape 19 mm x 25 m, blauw
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,80
€ 10,35
Innox ETA GAF-ECO-DB Gaffa Tape 50 mm x 50 m donkerblauw
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 12,-
€ 7,50
Adam Hall 58064LTBLU gaffer tape 19 mm x 25 m lichtblauw
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,80
€ 5,65