Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert Inbouwschotel met plexiglas inzet
Adam Hall
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type schotel/label
- Labelhouder
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 750 gr
- Afmeting
- 29,0 x 22,0 x 3,0 cm
Productspecificaties
- number of products: 1
- product type: recessed dish
- dish material: steel
- dish surface: galvanized
- dish colour: silver
- insert material: plexiglas
- dish width: 200 mm
- dish height: 260 mm
- dish depth: 9 mm
- material thickness: 1 mm
- mounting hole diameter: 5.1 mm
- weight: 0,533 kg
- compatible with: DIN A5 documents, flightcases
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 5 werkdagen Goes Reserveren
- 5 werkdagen Rotterdam Reserveren
- 5 werkdagen Amsterdam Reserveren
- 5 werkdagen Apeldoorn Reserveren
- 5 werkdagen Antwerpen Reserveren
Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert + Innox RP AC
- Adviesprijs
- 37,95
- Nu als combinatie voor
- 37,00
- Jouw voordeel
- 0,95
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert + Innox RP 1U
- Adviesprijs
- 35,95
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 0,95
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type schotel/label
- Labelhouder
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 750 gr
- Afmeting
- 29,0 x 22,0 x 3,0 cm
Productspecificaties
- number of products: 1
- product type: recessed dish
- dish material: steel
- dish surface: galvanized
- dish colour: silver
- insert material: plexiglas
- dish width: 200 mm
- dish height: 260 mm
- dish depth: 9 mm
- material thickness: 1 mm
- mounting hole diameter: 5.1 mm
- weight: 0,533 kg
- compatible with: DIN A5 documents, flightcases
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0145-5466
Algemeen
De Adam Hall 88200 inbouwschotel is ideaal voor het veilig opbergen van documenten zoals vrachtpapieren of paklijsten in flightcases. Dankzij de plexiglas inzet blijven de documenten zichtbaar, maar zijn ze niet direct toegankelijk van buitenaf. De ovalen openingen aan de achterkant maken het eenvoudig om ook kleinere documenten in te voegen of te verwijderen. De schotel zelf is waterdicht; voor een volledig waterdichte case zijn extra maatregelen tijdens installatie vereist.
Plus- en minpunten
- Beschermt documenten terwijl ze zichtbaar blijven.
- Geschikt voor eenvoudige installatie in flightcases.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Downloads
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 8,- 5,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -25%Adviesprijs 55,- 41,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 5,50 3,95Bestel nu en ontvang binnen circa 15 werkdagen
-
PopulairAdviesprijs 8,50 6,50Bestel nu en ontvang binnen circa 15 werkdagen
Combinatievoordeel
Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert + Innox RP AC
Artikelnr: 9000-0145-5471
- 1 x Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert Inbouwschotel met plexiglas inzet 32,00
- 1 x Innox RP AC set met rackware accessoires 5,95
- Adviesprijs
- 37,95
- Nu als combinatie voor
- 37,00
- Jouw voordeel
- 0,95
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert + Innox RP 1U
Artikelnr: 9000-0145-5470
- 1 x Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert Inbouwschotel met plexiglas inzet 32,00
- 1 x Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat 3,95
- Adviesprijs
- 35,95
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 0,95
Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert + Innox RP SHELF-1
Artikelnr: 9000-0145-5472
- 1 x Adam Hall 88200 Recessed Dish with Plexiglas Insert Inbouwschotel met plexiglas inzet 32,00
- 1 x Innox RP SHELF-1 geperforeerde inlay 12,50
- Adviesprijs
- 44,50
- Nu als combinatie voor
- 43,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Andere producten van Adam Hall
Zoek alle producten van het merk Adam Hall-
Extra voordeel -22%Adviesprijs 59,- 46,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
-15% extra -31%Adviesprijs 78,- 54,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
-15% extraAdviesprijs 30,- 22,25Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
-15% extra -57%Adviesprijs 27,- 11,55Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Flightcase-schotels & labels-
Extra voordeel7,65Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -80%Adviesprijs 16,80 3,38Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel6,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 7,- 3,40Op voorraad Bestel nu = maandag in huis