Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized L-vormig scharnier staal verzinkt
Adam Hall
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type scharnier
- Hoekscharnier
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 130 gr
- Afmeting
- 10,0 x 3,8 x 3,1 cm
Productspecificaties
- materiaal: staal
- oppervlakte: verzinkt
- lengte/breedte: 100 mm
- hoogte: 38 mm
- materiaaldikte: 1,5 mm
- diameter bevestigingsgaten: 5,1 mm
- uitneembaar: nee
- gewicht: 0,098 kg
- type: scharnier
- producttype: hinges and lidstays
- aantal stuks: 1
- artikelnummer: 2640
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 5 werkdagen Goes Reserveren
- 5 werkdagen Rotterdam Reserveren
- 5 werkdagen Amsterdam Reserveren
- 5 werkdagen Apeldoorn Reserveren
- 5 werkdagen Antwerpen Reserveren
Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized + Innox RP AC
- Adviesprijs
- 8,45
- Nu als combinatie voor
- 8,15
- Jouw voordeel
- 0,30
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized + Innox RP 1U
- Adviesprijs
- 6,45
- Nu als combinatie voor
- 6,15
- Jouw voordeel
- 0,30
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type scharnier
- Hoekscharnier
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 130 gr
- Afmeting
- 10,0 x 3,8 x 3,1 cm
Productspecificaties
- materiaal: staal
- oppervlakte: verzinkt
- lengte/breedte: 100 mm
- hoogte: 38 mm
- materiaaldikte: 1,5 mm
- diameter bevestigingsgaten: 5,1 mm
- uitneembaar: nee
- gewicht: 0,098 kg
- type: scharnier
- producttype: hinges and lidstays
- aantal stuks: 1
- artikelnummer: 2640
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0145-1926
Algemeen
Het Adam Hall 2640 L-vormig scharnier combineert een 2602-scharnier met twee hoeksteunen (40431) voor extra stabiliteit. Gemaakt van verzinkt staal met een dikte van 1,5 mm en voorzien van voorgeboorde gaten van 5,1 mm, biedt dit scharnier een robuuste oplossing voor het bouwen of repareren van flightcases. Het ontwerp is niet uitneembaar en levert een lichte maar duurzame verbinding met een gewicht van slechts 98 gram.
Plus- en minpunten
- Robuust L-vormig ontwerp voor extra stabiliteit.
- Lichtgewicht en duurzaam voor flightcases.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Downloads
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 8,- 5,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -25%Adviesprijs 55,- 41,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 5,50 3,95Bestel nu en ontvang binnen circa 15 werkdagen
-
PopulairAdviesprijs 8,50 6,50Bestel nu en ontvang binnen circa 15 werkdagen
Combinatievoordeel
Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized + Innox RP AC
Artikelnr: 9000-0145-1928
- 1 x Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized L-vormig scharnier staal verzinkt 2,50
- 1 x Innox RP AC set met rackware accessoires 5,95
- Adviesprijs
- 8,45
- Nu als combinatie voor
- 8,15
- Jouw voordeel
- 0,30
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized + Innox RP 1U
Artikelnr: 9000-0145-1927
- 1 x Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized L-vormig scharnier staal verzinkt 2,50
- 1 x Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat 3,95
- Adviesprijs
- 6,45
- Nu als combinatie voor
- 6,15
- Jouw voordeel
- 0,30
Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized + Innox RP SHELF-1
Artikelnr: 9000-0145-1929
- 1 x Adam Hall 2640 L-shaped Hinge Steel Galvanized L-vormig scharnier staal verzinkt 2,50
- 1 x Innox RP SHELF-1 geperforeerde inlay 12,50
- Adviesprijs
- 15,00
- Nu als combinatie voor
- 14,70
- Jouw voordeel
- 0,30
Andere producten van Adam Hall
Zoek alle producten van het merk Adam Hall-
Extra voordeelAdviesprijs 4,75 2,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
-15% extraAdviesprijs 8,65 3,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 1,56 1,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 1,56 1,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Flightcase-scharnieren-
Populair2,51Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 2,99 2,94Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair2,44Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Gerelateerde producten van Adam Hall
Zoek alle producten van het merk Adam Hall in de categorie Flightcase-scharnieren-
PopulairAdviesprijs 4,85 1,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 4,41 2,30Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 3,18 1,60Op voorraad Bestel nu = maandag in huis