Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 818,-
-8%
€ 749,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Nog 2 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Amber Burst elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 818,-
€ 729,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | burst |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, pop, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 - 14 inch (241 - 355 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) + esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Fazley T-40
- Adviesprijs € 756,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 755,-
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs € 766,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 764,-
Twijfel je of de Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6963
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 756,50
- Nu als combinatie voor € 755,-
- Jouw voordeel € 1,50
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0150-6964
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 766,50
- Nu als combinatie voor € 764,-
- Jouw voordeel € 2,50
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0150-6965
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 754,80
- Nu als combinatie voor € 754,-
- Jouw voordeel € 0,80
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack
Artikelnr: 9000-0150-6966
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack € 7,15
- Adviesprijs € 756,15
- Nu als combinatie voor € 755,-
- Jouw voordeel € 1,15
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6967
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 758,95
- Nu als combinatie voor € 757,-
- Jouw voordeel € 1,95
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0150-6968
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 756,50
- Nu als combinatie voor € 756,-
- Jouw voordeel € 0,50
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Fazley Kubo BT 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6969
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Fazley Kubo BT 10 gitaarversterker combo met bluetooth (1x5 inch, 10 watt) € 59,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 817,95
- Nu als combinatie voor € 808,-
- Jouw voordeel € 9,95
Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural + Bax Music + Fazley KATO SGSL-BLK + Devine GIT3/B + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6962
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S7 HSS Ash Top Natural elektrische gitaar € 749,-
- 1 x Bax Music plectrum (los) € 2,50
- 1 x Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart € 8,95
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 777,90
- Nu als combinatie voor € 772,-
- Jouw voordeel € 5,90
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 799,-
Sire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Black elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 777,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation White Pearl 4-snarige elektrische basgitaar
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 354,-
Sire Marcus Miller M2+ 4 2nd Generation Transparent Black 4-snarige elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 419,-
€ 366,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Deluxe EC-1000 EMG Vintage Black elektrische gitaar
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.339,-
€ 1.190,-
Mooer GTRS Guitars Wing 800 Intelligent Guitar Pearl Black headless elektrische gitaar met gigbag
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 588,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische gitarenSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 799,-
Sire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Black elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 777,-