Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 894,-
-11%
€ 799,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | single cut |
| Kleur | zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | mahonie (mahogany) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Sire Larry Carlton L7dx Tobacco Sunburst elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 894,-
€ 799,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | single cut |
| Kleur | burst |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | mahonie (mahogany) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 57 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 57 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Fazley T-40
- Adviesprijs € 806,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 805,-
Twijfel je of de Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Bax Music + Fazley KATO SGSL-BLK + Devine GIT3/B + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6212
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Bax Music plectrum (los) € 2,50
- 1 x Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart € 8,95
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 827,90
- Nu als combinatie voor € 822,-
- Jouw voordeel € 5,90
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6213
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 806,50
- Nu als combinatie voor € 805,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0150-6214
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 816,50
- Nu als combinatie voor € 814,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0150-6215
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 804,80
- Nu als combinatie voor € 804,-
- Jouw voordeel € 0,80
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack
Artikelnr: 9000-0150-6216
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack € 7,15
- Adviesprijs € 806,15
- Nu als combinatie voor € 805,-
- Jouw voordeel € 1,15
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6217
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 808,95
- Nu als combinatie voor € 807,-
- Jouw voordeel € 1,95
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0150-6218
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 806,50
- Nu als combinatie voor € 806,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst + Fazley Kubo BT 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6219
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7dx Amber Burst elektrische gitaar € 799,-
- 1 x Fazley Kubo BT 10 gitaarversterker combo met bluetooth (1x5 inch, 10 watt) € 59,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 867,95
- Nu als combinatie voor € 858,-
- Jouw voordeel € 9,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Marcus Miller M6H 6-String Mahogany Satin 6-snarige headless elektrische basgitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.015,-
€ 899,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Sire Marcus Miller P5-5 Alder Mild Green 5-snarige elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 622,-
€ 595,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenSchecter Nick Johnston Traditional HSS Atomic Frost elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.269,-
€ 1.159,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische gitarenSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 799,-
Sire Larry Carlton X6 6-String Headless Black Satin elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 689,-
Sire Larry Carlton S5 Sherwood Green Metallic elektrische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 505,-
€ 462,-