Fazley Sunset Series Tortoise Olympic White elektrische gitaar starterset
Populair
Adviesprijs
€ 271,20
-6%
€ 256,-
incl. 21% btw
15% KORTING OP STARTERSETS MET CODE: SET15
Bekijk ook eens (9)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Apeldoorn
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Antwerpen
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | vaste brug |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | populier |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | populier |
| Houtsoort zijkant | populier |
| Ideaal voor welk genre? | Soul & Blues (clean) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | hout / naturel |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Set | nee |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | vaste brug |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | populier |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | populier |
| Houtsoort zijkant | populier |
| Ideaal voor welk genre? | Soul & Blues (clean) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | bruin, burst |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Set | nee |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | vaste brug |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | populier |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | populier |
| Houtsoort zijkant | populier |
| Ideaal voor welk genre? | Soul & Blues (clean) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | wit |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Set | nee |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | vaste brug |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | populier |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | populier |
| Houtsoort zijkant | populier |
| Ideaal voor welk genre? | Soul & Blues (clean) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | bruin, burst |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Set | ja |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodydiepte | thinline |
| Brugtype | vaste brug |
| Centerblock | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort achterkant | populier |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Houtsoort top | populier |
| Houtsoort zijkant | populier |
| Ideaal voor welk genre? | Soul & Blues (clean) |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | hout / naturel |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | populier |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Set | ja |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Demo
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Demo
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Twijfel je of de Fazley Sunset Series Tortoise Olympic White elektrische gitaar starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk FazleyFazley Outlaw Series Sheriff Basic HSS Black elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 222,-
€ 139,-
Fazley Sunset Series Sand Shark Sky Blue elektrische gitaar met gigbag
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenYamaha Pacifica 311H YNS elektrische gitaar Yellow Natural Satin
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 487,-
€ 425,-
ESP LTD EC-10 Black elektrische gitaar met gigbag
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 309,-
€ 248,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie Elektrische gitarenFazley Sunrise Series Seawave Transparent Green elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Sunrise Series Tide Blue Ocean Fade elektrische gitaar met deluxe gigbag
5
1 review
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Outlaw Series Sheriff Basic HSS Black elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 222,-
€ 139,-
Fazley Sunset Series Sand Shark Sky Blue elektrische gitaar met gigbag
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-