Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Blue starterset
Adviesprijs
€ 271,20
€ 270,-
incl. 21% btw
15% KORTING OP STARTERSETS MET CODE: SET15
Bekijk ook eens (7)
Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Black elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 189,-
€ 189,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | zwart |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Blue elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 286,-
€ 179,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | blauw |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Green elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 189,-
€ 112,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | groen |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Red elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 302,-
€ 189,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | rood |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | zwart |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ja |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | groen |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ja |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, funk, pop |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | rood |
| Land van herkomst | China |
| Linkshandig | nee |
|---|---|
| Materiaal body | essen (ash) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fazley |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Set | ja |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Fazley Outlaw Series Coyote Plus SS Blue starterset bij je past? Doe de check.
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenYamaha Pacifica 120H BL elektrische gitaar Black
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 422,-
€ 322,-
Spira Guitars S-450 TPP Transparent Purple elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 523,-
€ 385,-
ESP LTD EC-10 Black elektrische gitaar met gigbag
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 309,-
€ 248,-
Mooer MSC18 Pro Guitar Dark Aurora elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 208,-
€ 189,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie Elektrische gitarenFazley Sunrise Series Seawave Transparent Green elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Sunrise Series Tide Blue Ocean Fade elektrische gitaar met deluxe gigbag
5
1 review
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Outlaw Series Sheriff Plus SSS Brown elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-