ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 3.339,-
-4%
€ 3.199,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
ESP E-II Throbber T-6 HS Pale Gold Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 3.339,-
€ 3.199,-
| Aantal frets | 24 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | vaste brug |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, blues warm, metal, pop, rock |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | ja |
| Kleur | goud / brons / messing / koper |
|---|---|
| Land van herkomst | Japan |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Merk element(en) | Fishman |
| Model body | TE |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
- Adviesprijs € 3.288,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 3.281,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Richter 1390 Raw II Nappa Black
- Adviesprijs € 3.264,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 3.259,-
Twijfel je of de ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
Artikelnr: 9000-0153-9990
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner met HD LCD kleurendisplay € 89,-
- Adviesprijs € 3.288,-
- Nu als combinatie voor € 3.281,-
- Jouw voordeel € 7,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Richter 1390 Raw II Nappa Black
Artikelnr: 9000-0153-9991
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Richter 1390 Raw II Nappa Black gitaarband € 65,-
- Adviesprijs € 3.264,-
- Nu als combinatie voor € 3.259,-
- Jouw voordeel € 5,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack
Artikelnr: 9000-0153-9992
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack plectrum set 12 stuks € 7,60
- Adviesprijs € 3.206,60
- Nu als combinatie voor € 3.206,-
- Jouw voordeel € 0,60
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Klotz KIK4.5PPSW
Artikelnr: 9000-0153-9993
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Klotz KIK4.5PPSW jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel € 15,20
- Adviesprijs € 3.214,20
- Nu als combinatie voor € 3.213,-
- Jouw voordeel € 1,20
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Hercules Stands GS-405B
Artikelnr: 9000-0153-9994
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Hercules Stands GS-405B gitaarstandaard € 47,-
- Adviesprijs € 3.246,-
- Nu als combinatie voor € 3.242,-
- Jouw voordeel € 4,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Neural DSP Nano Cortex
Artikelnr: 9000-0153-9997
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Neural DSP Nano Cortex digital amp, cab & effects processor € 569,-
- Adviesprijs € 3.768,-
- Nu als combinatie voor € 3.744,-
- Jouw voordeel € 24,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Neural DSP Quad Cortex Mini
Artikelnr: 9000-0153-9998
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Neural DSP Quad Cortex Mini € 1.299,-
- Adviesprijs € 4.498,-
- Nu als combinatie voor € 4.431,-
- Jouw voordeel € 67,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Neural DSP Quad Cortex
Artikelnr: 9000-0153-9999
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Neural DSP Quad Cortex Digital Effects Modeler / Profiler floorboard € 1.690,-
- Adviesprijs € 4.889,-
- Nu als combinatie voor € 4.813,-
- Jouw voordeel € 76,-
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Boss Katana 100 Gen 3 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9995
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Boss Katana 100 Gen 3 100 Watt gitaarversterker combo € 419,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 3.627,95
- Nu als combinatie voor € 3.612,-
- Jouw voordeel € 15,95
ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin + Marshall DSL20CR + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0153-9996
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Throbber T-6 HS Ice Blue Sparkle Satin elektrische gitaar met koffer € 3.199,-
- 1 x Marshall DSL20CR gitaarversterker combo € 548,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 3.756,95
- Nu als combinatie voor € 3.711,-
- Jouw voordeel € 45,95
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Deluxe EC-1000 EMG Vintage Black elektrische gitaar
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.339,-
€ 1.190,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-