ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 3.695,-
-1%
€ 3.659,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | groen, paars |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Seymour Duncan |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 27 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
- Adviesprijs € 3.748,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 3.741,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Richter 1390 Raw II Nappa Black
- Adviesprijs € 3.724,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 3.719,-
Twijfel je of de ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
Artikelnr: 9000-0154-0023
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner met HD LCD kleurendisplay € 89,-
- Adviesprijs € 3.748,-
- Nu als combinatie voor € 3.741,-
- Jouw voordeel € 7,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Richter 1390 Raw II Nappa Black
Artikelnr: 9000-0154-0024
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Richter 1390 Raw II Nappa Black gitaarband € 65,-
- Adviesprijs € 3.724,-
- Nu als combinatie voor € 3.719,-
- Jouw voordeel € 5,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack
Artikelnr: 9000-0154-0025
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack plectrum set 12 stuks € 7,60
- Adviesprijs € 3.666,60
- Nu als combinatie voor € 3.666,-
- Jouw voordeel € 0,60
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Klotz KIK4.5PPSW
Artikelnr: 9000-0154-0026
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Klotz KIK4.5PPSW jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel € 15,20
- Adviesprijs € 3.674,20
- Nu als combinatie voor € 3.673,-
- Jouw voordeel € 1,20
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Hercules Stands GS-405B
Artikelnr: 9000-0154-0027
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Hercules Stands GS-405B gitaarstandaard € 47,-
- Adviesprijs € 3.706,-
- Nu als combinatie voor € 3.702,-
- Jouw voordeel € 4,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Neural DSP Nano Cortex
Artikelnr: 9000-0154-0030
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Neural DSP Nano Cortex digital amp, cab & effects processor € 569,-
- Adviesprijs € 4.228,-
- Nu als combinatie voor € 4.204,-
- Jouw voordeel € 24,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Neural DSP Quad Cortex Mini
Artikelnr: 9000-0154-0031
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Neural DSP Quad Cortex Mini € 1.299,-
- Adviesprijs € 4.958,-
- Nu als combinatie voor € 4.891,-
- Jouw voordeel € 67,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Neural DSP Quad Cortex
Artikelnr: 9000-0154-0032
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Neural DSP Quad Cortex Digital Effects Modeler / Profiler floorboard € 1.690,-
- Adviesprijs € 5.349,-
- Nu als combinatie voor € 5.273,-
- Jouw voordeel € 76,-
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Boss Katana 100 Gen 3 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0154-0028
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Boss Katana 100 Gen 3 100 Watt gitaarversterker combo € 419,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 4.087,95
- Nu als combinatie voor € 4.072,-
- Jouw voordeel € 15,95
ESP E-II Maverick Gun Metallic Black + Marshall DSL20CR + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0154-0029
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Maverick Gun Metallic Black elektrische gitaar met koffer € 3.659,-
- 1 x Marshall DSL20CR gitaarversterker combo € 548,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 4.216,95
- Nu als combinatie voor € 4.171,-
- Jouw voordeel € 45,95
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Deluxe EC-1000 EMG Vintage Black elektrische gitaar
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.339,-
€ 1.190,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-