ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 3.299,-
-4%
€ 3.155,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
ESP E-II Jeff Ling JL M-II Black Satin elektrische gitaar met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 3.049,-
€ 2.845,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | metal |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | EMG |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | tunomatic + string through |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
- Adviesprijs € 3.244,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 3.237,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs € 3.172,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 3.170,-
Twijfel je of de ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner
Artikelnr: 9000-0143-2296
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Peterson StroboClip HDC Clip-On Strobe Tuner met HD LCD kleurendisplay € 89,-
- Adviesprijs € 3.244,-
- Nu als combinatie voor € 3.237,-
- Jouw voordeel € 7,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0143-2297
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 3.172,50
- Nu als combinatie voor € 3.170,-
- Jouw voordeel € 2,50
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Richter 1390 Raw II Nappa Black
Artikelnr: 9000-0143-2298
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Richter 1390 Raw II Nappa Black gitaarband € 65,-
- Adviesprijs € 3.220,-
- Nu als combinatie voor € 3.215,-
- Jouw voordeel € 5,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack
Artikelnr: 9000-0143-2299
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Dunlop PVP113 Electric Pick Variety Pack plectrum set 12 stuks € 7,60
- Adviesprijs € 3.162,60
- Nu als combinatie voor € 3.162,-
- Jouw voordeel € 0,60
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Klotz KIK4.5PPSW
Artikelnr: 9000-0143-2300
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Klotz KIK4.5PPSW jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel € 15,20
- Adviesprijs € 3.170,20
- Nu als combinatie voor € 3.169,-
- Jouw voordeel € 1,20
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0143-2301
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 3.162,50
- Nu als combinatie voor € 3.162,-
- Jouw voordeel € 0,50
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Innox IGS 21
Artikelnr: 9000-0143-2302
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Innox IGS 21 gitaar muurbeugel € 6,50
- Adviesprijs € 3.161,50
- Nu als combinatie voor € 3.161,-
- Jouw voordeel € 0,50
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Neural DSP Quad Cortex
Artikelnr: 9000-0143-2307
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Neural DSP Quad Cortex Digital Effects Modeler / Profiler floorboard € 1.690,-
- Adviesprijs € 4.845,-
- Nu als combinatie voor € 4.769,-
- Jouw voordeel € 76,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0143-2294
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 3.173,-
- Nu als combinatie voor € 3.172,-
- Jouw voordeel € 1,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Boss Katana 100 Gen 3 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0143-2303
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Boss Katana 100 Gen 3 100 Watt gitaarversterker combo € 419,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 3.583,95
- Nu als combinatie voor € 3.568,-
- Jouw voordeel € 15,95
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Marshall DSL5CR + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0143-2304
-
+
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Marshall DSL5CR gitaarversterker combo € 359,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 3.523,95
- Nu als combinatie voor € 3.493,-
- Jouw voordeel € 30,95
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0143-2295
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 3.169,95
- Nu als combinatie voor € 3.167,-
- Jouw voordeel € 2,95
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Revv G3 V3
Artikelnr: 9000-0143-2305
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Revv G3 V2 distortion effectpedaal € 249,-
- Adviesprijs € 3.404,-
- Nu als combinatie voor € 3.388,-
- Jouw voordeel € 16,-
ESP E-II Luke Kilpatrick Black + Neural DSP Nano Cortex
Artikelnr: 9000-0143-2306
-
+
-
- 1 x ESP E-II Luke Kilpatrick Black elektrische gitaar met koffer € 3.155,-
- 1 x Neural DSP Nano Cortex digital amp, cab & effects processor € 569,-
- Adviesprijs € 3.724,-
- Nu als combinatie voor € 3.700,-
- Jouw voordeel € 24,-
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenGodin LERXST Grace Floyd Rose Alex Lifeson Signature elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
€ 4.999,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream RN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-