op basis van meer dan 113.816 klantreviews

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar

Adviesprijs € 53,-
€ 49,- incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
 Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis

Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
  • Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XXL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
L
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag Gesloten
XL
Combinatievoordeel
  • GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar 2x

2x GHS M3075 Bass Brite Flats

  • Adviesprijs € 98,-
  • Jouw voordeel € 5,-
  • Nu als combinatie voor € 93,-
  • GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar 3x

3x GHS M3075 Bass Brite Flats

  • Adviesprijs € 147,-
  • Jouw voordeel € 10,-
  • Nu als combinatie voor € 137,-
Twijfel je of de GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar bij je past? Doe de check. Start de check
GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar
Artikelnr: 9000-0022-7472

Productinformatie

Algemeen

GHS M3075 Bass Brite Flats snaren zijn ontworpen om het traditionele percussieve toon van flatwoundsnaren te leveren met een duidelijke, maar toch 'mellow' klank. Deze snaren zijn geschikt voor zowel beginners als professionals en hebben een lange levensduur. De GHS M3075 Bass Brite Flats is een snarenset voor een long-scale basgitaar in standaard stemming (E-A-D-G).  Diameters van de losse snaren zijn .049, .062, .084, .108.

Bax Music Garantie: Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.

Specificaties

Productkenmerken

Duurzaamheid product niet gespecificeerd
Set / los 1 set
Aantal snaren 4
Scale long-scale
Snaardikte set .050 - .105
Snaardikte los niet van toepassing
Toonhoogte losse basgitaarsnaar niet van toepassing
Materiaal snaren staal / nickel legering
Omwinding roundwound
Taper-wound nee
Voorzien van coating nee

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking) 140 gr
Afmeting (incl. verpakking) 17,0 x 16,5 x 2,5 cm

Productspecificaties

  • snarenset voor long-scale basgitaar
  • flatwound
  • heldere klank
  • voor standaard stemming: E-A-D-G
  • diameters losse snaren: .049, .062, .084, .108.
GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar

Schreef het volgende over GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar
Lekkere snaren. Niet zo ruw aan de vingers als roundwound, maar wel een sound die daar wat van weg heeft. Duidelijk meer definitie en boventonen dan de traditionele flatwounds.

Reviews uit andere landen

Vertaal alle reviews naar het Nederlands

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar

Schreef het volgende over GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar
Ce sont de très bonnes cordes, même si ce ne sont pas réellement des filets plats.

Le son est entre le rond et le plat.

Elles ont presque la brillance du rond ,et presque le touché du plat,

c'est un bon compromis je trouve,

on peut slapper sans problème (je préfère quand même le son des thomastik, mais elles sont trop molles à mon goût )

elles sont aussi moins physiques que les La Bella 0760M Deep Talkin Bass, à tirant presque équivalent (mais les La Bella ont un son plus "puissant" mais avec moins de brillance)

elles aussi un peu moins chères.

Anderen kochten ook

  • Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter

    Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter

    € 9,95
  • Dunlop 431R114 Tortex Triangle 1.14mm plectrum paars

    Dunlop 431R114 Tortex Triangle 1.14mm plectrum paars

    € 0,29
  • Fazley LETA PGSW2-BLK brede gitaarband gevoerd leder zwart

    Fazley LETA PGSW2-BLK brede gitaarband gevoerd leder zwart

    € 19,95
  • D'Addario DP002B Pro-Winder voor basgitaar

    D'Addario DP002B Pro-Winder voor basgitaar

    € 13,45
  • Fender Custom Shop Guitar Quick Clean reinigingsmiddel

    Fender Custom Shop Guitar Quick Clean reinigingsmiddel

    € 9,-
  • Hal Leonard - Warm-Up Exercises for Bass Guitar

    Hal Leonard - Warm-Up Exercises for Bass Guitar

    € 19,20
  • Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm)

    Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm)

    € 5,80
  • Hercules Stands GS200B gitaar en bas standaard

    Hercules Stands GS200B gitaar en bas standaard

    € 19,85
  • Fender Custom Shop Guitar Polish poetsmiddel

    Fender Custom Shop Guitar Polish poetsmiddel

    € 7,75
  • Hal Leonard - Bob Marley - Bass Collection

    Hal Leonard - Bob Marley - Bass Collection

    € 38,-
  • Hal Leonard - Bass Lesson Goldmine: 100 Rock Lessons

    Hal Leonard - Bass Lesson Goldmine: 100 Rock Lessons

    € 38,-
  • Fender Custom Shop Guitar Cleaner reinigingsmiddel

    Fender Custom Shop Guitar Cleaner reinigingsmiddel

    € 7,80
  • Hal Leonard - The Best of Tower of Power for Bass

    Hal Leonard - The Best of Tower of Power for Bass

    € 42,-
  • Hal Leonard - Bass Lesson Goldmine: 100 Jazz Lessons

    Hal Leonard - Bass Lesson Goldmine: 100 Jazz Lessons

    € 35,-
  • Hal Leonard - Chad Johnson - Bass Fretboard Workbook

    Hal Leonard - Chad Johnson - Bass Fretboard Workbook

    € 22,60

Combinatievoordeel

2x GHS M3075 Bass Brite Flats

Artikelnr: 9000-0023-9702

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar x2
Adviesprijs
€ 98,-
Nu als combinatie voor
€ 93,-
Jouw voordeel
€ 5,-
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis

3x GHS M3075 Bass Brite Flats

Artikelnr: 9000-0023-9703

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar x3
Adviesprijs
€ 147,-
Nu als combinatie voor
€ 137,-
Jouw voordeel
€ 10,-
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)

GHS M3075 Bass Brite Flats + Snaarwinder

Artikelnr: 9000-0023-9705

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar D'Addario DP002B Pro-Winder voor basgitaar
Adviesprijs
€ 62,45
Nu als combinatie voor
€ 62,-
Jouw voordeel
€ 0,45
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis

GHS M3075 Bass Brite Flats + Kabel

Artikelnr: 9000-0023-9706

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar Devine GIT 55 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter
Adviesprijs
€ 58,95
Nu als combinatie voor
€ 57,-
Jouw voordeel
€ 1,95
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis

GHS M3075 Bass Brite Flats + Strap

Artikelnr: 9000-0023-9707

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar Fazley LETA PGSW2-BLK brede gitaarband gevoerd leder zwart
Adviesprijs
€ 68,95
Nu als combinatie voor
€ 66,-
Jouw voordeel
€ 2,95
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis

GHS M3075 Bass Brite Flats + Stand

Artikelnr: 9000-0023-9708

GHS M3075 Bass Brite Flats medium snarenset basgitaar Hercules Stands GS200B gitaar en bas standaard
Adviesprijs
€ 68,85
Nu als combinatie voor
€ 68,-
Jouw voordeel
€ 0,85
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis

Andere producten van GHS

Zoek alle producten van het merk GHS

Alternatieve producten andere merken

Zoek alle producten in de categorie Elektrische bassnaren
Vergelijk je gear (1/10)