Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst
Adviesprijs
€ 343,-
-34%
€ 228,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | zwart |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Yamaha TRBX 174 RM elektrische basgitaar Red Metallic
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 343,-
€ 273,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | rood |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | blauw |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Indonesië |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha TRBX 174 OVS + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 242,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 240,-
Yamaha TRBX 174 OVS + Fazley T-100
- Adviesprijs € 245,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 243,-
Twijfel je of de Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Yamaha TRBX 174 OVS + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-7084
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst € 228,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 242,95
- Nu als combinatie voor € 240,-
- Jouw voordeel € 2,95
Yamaha TRBX 174 OVS + Fazley T-100
Artikelnr: 9000-0093-1250
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst € 228,-
- 1 x Fazley T-100 stemapparaat met metronoom € 17,50
- Adviesprijs € 245,50
- Nu als combinatie voor € 243,-
- Jouw voordeel € 2,50
TRBX 174 OVS + Stand
Artikelnr: 9000-0007-1616
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst € 228,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 235,50
- Nu als combinatie voor € 235,-
- Jouw voordeel € 0,50
Yamaha TRBX 174 OVS + Orange Crush Bass 25 + Devine GIT3 PRO
Artikelnr: 9000-0123-7572
-
+
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst € 228,-
- 1 x Orange Crush Bass 25 watt basgitaarversterker-combo € 191,-
- 1 x Devine GIT3 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 428,95
- Nu als combinatie voor € 415,-
- Jouw voordeel € 13,95
TRBX 174 OVS + Stand + Strap
Artikelnr: 9000-0007-1618
-
+
-
+
-
- 1 x Yamaha TRBX 174 OVS elektrische basgitaar Old Violin Sunburst € 228,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- 1 x Ernie Ball Polypro Black gitaarband € 8,55
- Adviesprijs € 244,05
- Nu als combinatie voor € 242,-
- Jouw voordeel € 2,05
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha Pacifica 120H BL elektrische gitaar Black
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 422,-
€ 322,-
Yamaha GL1 PB Guitalele 6-snarige gitaar-ukelele Persimmon Brown
4.3
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 123,-
€ 89,-
Yamaha DS-840 drumkruk met ronde zitting zwart
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 194,-
€ 154,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenESP LTD B-15 Kit Black Satin 5-snarige elektrische basgitaar met gigbag
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 691,-
€ 304,-
ESP LTD B-10 Kit Black Satin elektrische basgitaar met gigbag
3
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 362,-
€ 304,-
Dimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Fazley Classic Series FPB118 Sunburst elektrische basgitaar
4.6
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 190,-
€ 119,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Elektrische basgitarenYamaha TRBX174EW Translucent Black 4-snarige elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 366,-
€ 323,-