LR Baggs Align Series Active DI
Adviesprijs
€ 268,-
-22%
€ 209,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (5)
LR Baggs Align Series Equalizer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 269,-
€ 221,-
| Aantal kanalen | ~ |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | ~ |
| functies akoestischegitaar-pedaal | toonregeling, fase schakelaar |
| Ground-lift functie | ~ |
| PAD-schakelaar | ~ |
| splitter | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
|---|---|
| Type DI-box | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Voltage | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| True bypass | ~ |
| Type galm effect | ~ |
| Type dynamiek effect | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Type modulatie effect | ~ |
LR Baggs Align Series Reverb
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 269,-
€ 225,-
| Aantal kanalen | ~ |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | ~ |
| functies akoestischegitaar-pedaal | reverb / delay / modulatie |
| Ground-lift functie | ~ |
| PAD-schakelaar | ~ |
| splitter | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
|---|---|
| Type DI-box | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Voltage | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Tap tempo-functie | nee |
| True bypass | ja |
| Type galm effect | overige reverb |
| Type dynamiek effect | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Type modulatie effect | ~ |
LR Baggs Align Series Session
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 289,-
€ 219,-
| Aantal kanalen | ~ |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | ~ |
| functies akoestischegitaar-pedaal | compressor / limiter |
| Ground-lift functie | ~ |
| PAD-schakelaar | ~ |
| splitter | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
|---|---|
| Type DI-box | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | niet gespecificeerd |
| Voltage | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Tap tempo-functie | ~ |
| True bypass | ja |
| Type galm effect | ~ |
| Type dynamiek effect | compressor |
| Voorzien van buizen | nee |
| Type modulatie effect | ~ |
LR Baggs Align Series Chorus
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 289,-
€ 225,-
| Aantal kanalen | ~ |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | ~ |
| functies akoestischegitaar-pedaal | ~ |
| Ground-lift functie | ~ |
| PAD-schakelaar | ~ |
| splitter | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
|---|---|
| Type DI-box | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Mini pedaal | nee |
| Tap tempo-functie | ~ |
| True bypass | ja |
| Type galm effect | ~ |
| Type dynamiek effect | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Type modulatie effect | chorus |
LR Baggs Align Series Delay
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 289,-
€ 239,-
| Aantal kanalen | ~ |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | ~ |
| functies akoestischegitaar-pedaal | ~ |
| Ground-lift functie | ~ |
| PAD-schakelaar | ~ |
| splitter | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type analoge audio ingang(en) | ~ |
| Type analoge audio uitgang(en) | ~ |
|---|---|
| Type DI-box | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Mini pedaal | nee |
| Tap tempo-functie | ja |
| True bypass | ja |
| Type galm effect | tape delay, overige delay |
| Type dynamiek effect | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Type modulatie effect | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LR Baggs Align Series Active DI + DRUMnBASE VP&A-ORD
- Adviesprijs € 246,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 242,-
LR Baggs Align Series Active DI + instrumentkabel
- Adviesprijs € 220,25
- Jouw voordeel € 2,25
- Nu als combinatie voor € 218,-
Combinatievoordeel
LR Baggs Align Series Active DI + DRUMnBASE VP&A-ORD
Artikelnr: 9000-0125-7769
-
+
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x DRUMnBASE VP&A-ORD Vintage Persion Pedal&Amp Original Red tapijt 80 x 60 cm € 37,-
- Adviesprijs € 246,-
- Nu als combinatie voor € 242,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Active DI + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0041-9887
-
+
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 220,25
- Nu als combinatie voor € 218,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Active DI + patchkabels
Artikelnr: 9000-0041-9888
-
+
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 217,10
- Nu als combinatie voor € 216,-
- Jouw voordeel € 1,10
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Active DI + pedalboard + tas
Artikelnr: 9000-0041-9889
-
+
-
- Adviesprijs € 264,-
- Nu als combinatie voor € 258,-
- Jouw voordeel € 6,-
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Set 2
Artikelnr: 9000-0049-1463
-
+
-
+
-
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x LR Baggs Align Series Delay € 239,-
- 1 x LR Baggs Align Series Reverb € 225,-
- 1 x LR Baggs Align Series Session € 219,-
- Adviesprijs € 892,-
- Nu als combinatie voor € 831,-
- Jouw voordeel € 61,-
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Set 1
Artikelnr: 9000-0049-1400
-
+
-
+
-
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x LR Baggs Align Series Chorus € 225,-
- 1 x LR Baggs Align Series Reverb € 225,-
- 1 x LR Baggs Align Series Session € 219,-
- Adviesprijs € 878,-
- Nu als combinatie voor € 817,-
- Jouw voordeel € 61,-
Levertijd onbekend
LR Baggs Align Series Set
Artikelnr: 9000-0041-9890
-
+
-
+
-
-
- 1 x LR Baggs Align Series Active DI € 209,-
- 1 x LR Baggs Align Series Equalizer € 221,-
- 1 x LR Baggs Align Series Reverb € 225,-
- 1 x LR Baggs Align Series Session € 219,-
- Adviesprijs € 875,-
- Nu als combinatie voor € 815,-
- Jouw voordeel € 60,-
Levertijd onbekend
Andere producten van LR Baggs
Zoek alle producten van het merk LR BaggsLR Baggs HiFi High-Fidelity Acoustic Bridge Plate Pickup System elementsysteem voor akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 259,-
LR Baggs Element Active System VTC akoestische gitaar preamp-set
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 233,-
€ 219,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Effect voor akoestische gitaarTrace Elliot Transit A preamp en effect voor akoestische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 525,-
€ 324,-
Zoom AC-3 Acoustic Creator DI / effect voor akoestische gitaar
4.8
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 345,-
€ 268,-