Shure GLXD4R+ digitale draadloze ontvanger met 19 inch rackmount
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 449,-
-2%
€ 438,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5 GHz, Shure Z4 (2.4 GHz + 5.8 GHz) |
| Type frequentieband | 2.4 GHz, 5 GHz |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
4x Shure GLXD4R+ + Shure GLXD+FMZ4/LC-E + 10x Shure UA802-RSMA + Innox ABS-8-3U + Innox RP AC
Artikelnr: 9000-0108-5477
-
+
4x
-
+
-
10x
-
+
-
- 4 x Shure GLXD4R+ digitale draadloze ontvanger met 19 inch rackmount € 438,-
- 1 x Shure GLXD+FMZ4/LC-E Frequency Manager € 699,-
- 10 x Shure UA802-RSMA 60 cm SMA-kabel met omgekeerde polariteit € 10,-
- 1 x Innox GoRAX 3U8 double-door flightcase 3U, 20 cm diep € 79,-
- 1 x Innox RP AC set met rackware accessoires € 5,95
- Adviesprijs € 2.635,95
- Nu als combinatie voor € 2.513,-
- Jouw voordeel € 122,95
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure SM11-CN omnidirectionele dasspeld microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 212,-
€ 137,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersXvive U45R receiver In-Ear Monitor Wireless System 5.8 GHz losse ontvanger voor draadloos systeem
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 139,-
Sennheiser EK 2020-D-II digitale bodypack ontvanger
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 417,-
€ 404,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersShure SLXD5+ S50 draagbare digitale draadloze ontvanger (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-
Shure SLXD5+ K55 draagbare digitale Draadloze ontvanger (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-