LD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 436,-
-9%
€ 395,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
LD Systems U506 R2 draadloze microfoon-ontvanger (655 - 679 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 395,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 16-20 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (3,5 mm) |
| Kanaal | 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 655 - 679 |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
LD Systems U508 R2 draadloze ontvanger (823 - 832 MHz, 863 - 865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 398,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 16-20 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (3,5 mm) |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | LD systems 823 - 832 MHz, LD Systems 863 - 865 MHz |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
LD Systems U518 R2 draadloze microfoon-ontvanger (1785 - 1800 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 436,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 16-20 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (3,5 mm) |
| Kanaal | 1G8-1 (1785 - 1795 MHz), 1G8-2 (1795 - 1800 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 1785 - 1800 |
| Type frequentieband | 1.8 GHz |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U505 R2 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 399,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 399,-
LD Systems U505 R2 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 400,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 399,-
Combinatievoordeel
LD Systems U505 R2 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-5428
-
+
-
- 1 x LD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz) € 395,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 399,95
- Nu als combinatie voor € 399,-
- Jouw voordeel € 0,95
LD Systems U505 R2 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-5429
-
+
-
- 1 x LD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz) € 395,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 400,50
- Nu als combinatie voor € 399,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems U505 R2 + LD Systems WS BNC TNC + LD Systems WS 100 BNC 10 + LD Systems WS 100 BNC
Artikelnr: 9000-0151-8142
-
+
-
+
-
-
- 1 x LD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz) € 395,-
- 1 x LD Systems WS BNC TNC adapter BNC naar TNC € 7,15
- 1 x LD Systems WS 100 BNC 10 BNC antennekabel 10 meter € 37,-
- 1 x LD Systems WS 100 BNC antennekabel BNC naar BNC 0.5 m € 9,30
- Adviesprijs € 448,45
- Nu als combinatie voor € 445,-
- Jouw voordeel € 3,45
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems CURV 500 S2 set satellietspeakers, zwart (2 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 306,-
€ 199,-
LD Systems MEI 1000 G2 draadloze in-ear set 823 - 832 en 863 - 865 MHz
Op voorraad
Adviesprijs
€ 408,-
€ 309,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersShure SLXD5+ S50 draagbare digitale draadloze ontvanger (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-
Shure SLXD5+ K55 draagbare digitale Draadloze ontvanger (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-