Shure BLX4RE=-K3E draadloze ontvanger met rackmount (606-630 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 350,-
€ 349,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | niet van toepassing |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz) |
| Frequentieband | Shure S8 (823 - 832) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 25 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX4RE=-K3E + Shure PA805WB + Shure UA221 + Shure UA400 + Shure UA802 + Shure UA850-RSMA
Artikelnr: 9000-0149-8404
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
- 1 x Shure BLX4RE=-K3E draadloze ontvanger met rackmount (606-630 MHz) € 349,-
- 1 x Shure PA805WB uni-directionele richtantenne € 409,-
- 1 x Shure UA221 passieve antenne splitter/combinatie kit € 209,-
- 1 x Shure UA400 wave antenne voor SLX-systemen € 48,-
- 1 x Shure UA802 coaxiale kabel BNC-BNC € 35,-
- 1 x Shure UA850-RSMA 15.2 m SMA-kabel met omgekeerde polariteit € 143,-
- Adviesprijs € 1.193,-
- Nu als combinatie voor € 1.151,-
- Jouw voordeel € 42,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure BLX24RE/B58-K14 draadloos handheld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 499,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersSennheiser EK 2020-D-II digitale bodypack ontvanger
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 417,-
€ 404,-
LD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 436,-
€ 395,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersShure SLXD5+ S50 draagbare digitale draadloze ontvanger (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-
Shure SLXD5+ K55 draagbare digitale Draadloze ontvanger (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-