LD Systems U306 R2 draadloze microfoon-ontvanger (655 - 679 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 352,-
-5%
€ 334,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
LD Systems U305 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 352,-
€ 334,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 16-20 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) + XLR |
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
LD Systems U308 R2 draadloze microfoon-ontvanger (823 - 832 MHz, 863 - 865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 352,-
€ 314,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
|---|---|
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) + XLR |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | LD systems 823 - 832 MHz, LD Systems 863 - 865 MHz |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U306 R2 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 338,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 338,-
LD Systems U306 R2 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 339,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 338,-
Combinatievoordeel
LD Systems U306 R2 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-5287
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 R2 draadloze microfoon-ontvanger (655 - 679 MHz) € 334,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 338,95
- Nu als combinatie voor € 338,-
- Jouw voordeel € 0,95
LD Systems U306 R2 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-5288
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 R2 draadloze microfoon-ontvanger (655 - 679 MHz) € 334,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 339,50
- Nu als combinatie voor € 338,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems U306 R2 + LD Systems U300 RK 2
Artikelnr: 9000-0153-1793
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 R2 draadloze microfoon-ontvanger (655 - 679 MHz) € 334,-
- 1 x LD Systems U300 RK 2 Rackmount kit voor ontvanger € 18,95
- Adviesprijs € 352,95
- Nu als combinatie voor € 352,-
- Jouw voordeel € 0,95
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems ICOA 15 A coaxiale actieve fullrange luidspreker
3.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 421,-
€ 415,-
LD Systems U308 BPW draadloos instrument-microfoon (823-832 MHz, 863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 278,-
€ 238,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersShure SLXD5+ S50 draagbare digitale draadloze ontvanger (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-
Shure SLXD5+ K55 draagbare digitale Draadloze ontvanger (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 549,-
€ 529,-
Gerelateerde producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD Systems in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersLD Systems U505 R2 draadloze microfoon-ontvanger (584 - 608 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 436,-
€ 395,-