Shure SLXD24+ /N8C-G65 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (470-606 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.159,-
-7%
€ 1.075,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
Shure SLXD24+ /N8C-K55 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (606-694 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 8 tot 16 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | 48 (686 - 694 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), microfoon uit (3.5 mm mini jack) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 20 mW |
Shure SLXD24+ /N8C-S50 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (823-865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 8 tot 16 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), microfoon uit (3.5 mm mini jack) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 20 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 77 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 77 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Shure SLXD24+ /N8C-G65 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (470-606 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD24+ /N8C-G65 + Shure HA-8089 + Shure RPW112 + Shure RPW118 + Shure RPW120 + Shure RPW192 KSM11 black
Artikelnr: 9000-0150-3824
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
- 1 x Shure SLXD24+ /N8C-G65 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (470-606 MHz) € 1.075,-
- 1 x Shure HA-8089 helical antenne € 1.095,-
- 1 x Shure RPW112 dynamische SM58 head € 178,-
- 1 x Shure RPW118 dynamische BETA 58A head € 245,-
- 1 x Shure RPW120 condensator BETA 87A head € 398,-
- 1 x Shure RPW192 KSM11 black microfooncapsule € 919,-
- Adviesprijs € 3.910,-
- Nu als combinatie voor € 3.710,-
- Jouw voordeel € 200,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure SLXD24D+ /58-K55 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.849,-
€ 1.669,-
Shure SLXD24+ /N8C-S50 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
Shure BLX24RE/SM58-M17 (662-686 MHz) handheld draadloos
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 516,-
€ 515,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser XSW 1-825 DUAL dubbele draadloze set (B: 614-638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 569,-
Devine WMD-24 Pro Duo draadloos handheld systeem (2.4 GHz)
3.7
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
AKG Perception Wireless Vocal Set (A: 530-560 MHz) draadloze handheld-microfoon
3.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 296,-
€ 220,-
AKG WMS 40 Mini2 Dual Vocal ISM2 - 3 (864 MHz) draadloos systeem
4.2
34 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 238,-
€ 175,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure SLXD24D+ /58-K55 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.849,-
€ 1.669,-
Shure SLXD24+ /N8C-S50 draadloos handheld systeem met Nexadyne 8/C (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 1.075,-
Shure BLX24RE/SM58-M17 (662-686 MHz) handheld draadloos
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 516,-
€ 515,-