Shure SLXD2+ /K8B S50 draadloze Handheld zender met KSM8 Dualdyne(823-865 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 849,-
-8%
€ 785,-
incl. 21% btw
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | duurzaam geproduceerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure G65 (470 - 606 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | duurzaam geproduceerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Shure SLXD2+ /K8B S50 draadloze Handheld zender met KSM8 Dualdyne(823-865 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD2+ /K8B S50 + Shure RPW112 + Shure RPW116 + Shure SBC80-903-E + Shure SBC203-PS
Artikelnr: 9000-0150-3004
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Shure SLXD2+ /K8B S50 draadloze Handheld zender met KSM8 Dualdyne(823-865 MHz) € 785,-
- 1 x Shure RPW112 dynamische SM58 head € 178,-
- 1 x Shure RPW116 condensator SM87 head € 289,-
- 1 x Shure SBC80-903-E oplader voor SB903-batterijen € 468,-
- 1 x Shure SBC203-PS SLX-D dubbele acculader € 135,-
- Adviesprijs € 1.855,-
- Nu als combinatie voor € 1.784,-
- Jouw voordeel € 71,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure PSM 900 P9T G7E draadloze in-ear monitor zender (506-542 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 891,-
€ 785,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser EW-D ME2/835 Set S1-7 draadloze combinatieset (606.2 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 898,-
Sennheiser EW-D ME2/835 Set R1-6 draadloze combinatieset (520 - 576 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 999,-
€ 969,-
AKG WMS 40 Mini2 Dual Vocal ISM2 - 3 (864 MHz) draadloos systeem
4.2
34 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 238,-
€ 175,-
Devine WMD-24 Basic Duo draadloos handheld systeem (2.4 GHz)
4.4
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 174,-
€ 109,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 957,-
€ 635,-
Shure BLX288E/PG58-K14 (614-638 MHz) dual handheld draadloos
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 689,-
€ 584,-